ДБР затримало заступника голови Чернігівської ОДА за шахрайство

2021-06-04 05:48

Ціна питання – $160 тисяч.

За попередньою інформацією, громадянин України, який представився керівником готелю, за «винагороду» у 160 тис доларів гарантував перемогу учаснику відкритих торгів з продажу цього ж готельного комплексу. Гроші призначалися заступнику Голови Чернігівської ОДА, який мав забезпечити відсутність конкурентів на онлайн-аукціоні, повідомляється на ФБ-сторінці Київської міської прокуратури. 

В одержанні хабаря підозрюється заступник голови Чернігівської  облдержадміністрації Олександр Савченко.

Ця схема забезпечила б продаж престижного готельного комплексу за значно заниженою вартістю. Для реалізації задуманого посередник познайомив учасника торгів з посадовцем.

Стартова ціна майнового комплексу «Готель «Слов’янський», що розташований на березі Десни у Новгород-Сіверському, становить понад 26 млн гривень без ПДВ.

Оперативники ДБР затримали спільників. Їм повідомлено про підозру у шахрайстві, вчиненому в особливо великих розмірах або організованою групою (ч. 4. ст. 190 КК України). 

Наразі слідчі дії тривають. Затриманим особам повідомлено про підозру та вирішується питання про обрання запобіжних заходів.

На подію відреагувала очільниця Чернігівської ОДА Анна Коваленко. На своїй ФБ-сторінці вона прокоментувала цю ситуацію і заявила, що свого заступника вже звільнила. 

«Щодо цього конкретного інциденту, я наполягатиму на швидкому і прозорому розслідуванні. Вже дала розпорядження максимально сприяти слідству, і надавати всі необхідні матеріали, необхідні для з‘ясування винуватості або невинуватості підозрюваного. Слід зауважити, що погодження від ОПУ про звільнення цього заступника надійшло раніше. Отже, сьогодні я підписала розпорядження про звільнення цієї посадової особи. Принагідно нагадую, що, відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду», – зазначила Анна Коваленко.

Алла ПРИМА
Фото з ФБ-сторінки Київської міської прокуратури

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21