У Ніжині відкрили смугу перешкод «Workout»

2021-06-04 05:45

1 червня у ніжинському парку імені Тараса Шевченка відкрили сучасний спортивний майданчик - смугу перешкод «Workout». Про це на своїй ФБ-сторінці повідомив Ніжинський міський голова Олександр Кодола.

«Обладнання придбали та встановили коштом громадського бюджету. Його вартість – 387 тисяч 687 гривень. Автор проєкту – Сергій Сорокін» – зазначив Олександр Кодола.

На урочистому відкритті смуги перешкод, вітаючи ніжинських дітей зі святом, він закликав займатись спортом, адже здоровий Ніжин – це здорова нація.

Після відкриття всі охочі мали змогу випробувати себе на міцність та подолати всі перешкоди.

Фото з ФБ-сторінки 
Олександра Кодоли

Інші новини:


Красивий бізнес, який не здався, першим відкрився після активної фази бойових дій, навчає своїх та надихає жінок Чернігова

П’ять років тому відкрився відомий чернігівський магазин жіночого одягу, взуття та аксесуарів "KriStal" (проспект Перемоги, 119А). За цей час його вподобало багато чернігівок (і не тільки!). І ось воно, свято першого ювілею. На ньому побували давні й нові друзі, прихильниці магазину, бізнес-пані й панянки, котрі постійно приходять сюди за стильними речами, привітним та професійним обслуговуванням, консультаціями й обов’язково – за гарним настроєм.

2022-08-16 08:55