У Києві змагалися ветерани футболу

2021-06-04 05:22

Фестиваль футболу «Andalusia Football Fest-2021», який проходив у Києві з лютого по травень поточного року, завершився цими вихідними турніром 55+. Організатор фестивалю – «Європейська ліга ветеранів».

У фінальних змаганнях, що проходили на стадіоні спорткомплексу КПІ, взяли участь вісім команд. Переможцем стала команда «Політех» (Київ), яка в фіналі обіграла васильківський «Ветеран».

Бронзу виборов «Титан», який виявися сильнішим за Збірну лікарів України «УФАМ» – вона посіла 4 місце.

У складі команди лікарів були гравці-ветерани з усіх куточків України – Києва, Вінниці, Одеси, Черкас тощо. Чернігів представляв єдиний гравець – лікар-терапевт Олександр Тавлуй. Він має неабиякий досвід участі у подібних турнірах, граючи опорним і центральним півзахисником.

Каже, що брати участь в іграх ветеранів, які б турніри не проводилися, завжди цікаво. Це дійсно справжній футбол, який мало чим відрізняється від ігор команд майстрів, а в бажанні грати і вигравати навіть перевершує їх.

Фінальні ігри фестивалю відвідали чимало глядачів, які скучили за видовищами за час карантину. Тим більше, що змагання на Кубок Києва-2021 відбувалися у межах святкування Дня міста. Запальні атаки, цікаві ігрові комбінації, боротьба за володіння м’ячем, гольові ситуації примусили похвилюватися і вболівальників, і гравців. А чудовою емоційною крапкою фестивалю стала церемонія нагородження учасників турніру.