У Чернігові в Стрижень випустили понад півтори тонни зарибку коропа

2021-06-02 06:19

У межах проєкту з оздоровлення річки Стрижень 26 травня фахівці провели її весняне зариблення. Про це повідомляє Державна екологічна інспекція в Чернігівській області на своїй сторінці у Facebook.

До водойми випустили 1515 кг зарибку коропа (середня вага кожної рибини – 100 г).

Як повідомляє прес-служба Чернігівського рибоохоронного патруля, вселення здійснювалось за рахунок компенсаційних коштів за збитки рибному господарству України від проведення робіт на землях водного фонду по робочому проекту «Реконструкція об’єкта «Екологічне покращення гідрологічного режиму та санітарного стану водойми № 3 в районі вулиці Стрілецької у місті Чернігові».

Замовником даних робіт виступало Управління капітального будівництва Чернігівської міської ради.

Зарибок, на суму 127 200 грн, закуплений в ПрАТ «Чернігіврибгосп».

«Шановні рибалки – любителі, будьте свідомими, якщо в цей період ви спіймаєте на вудку чи спінінг молодь коропа, будь ласка випустіть її до водойми. Дайте рибі акліматизуватися та підрости», – сказав начальник Чернігівського рибоохоронного патруля Микола Каленюк.

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21