У Чернігові в Стрижень випустили понад півтори тонни зарибку коропа

2021-06-02 06:19

У межах проєкту з оздоровлення річки Стрижень 26 травня фахівці провели її весняне зариблення. Про це повідомляє Державна екологічна інспекція в Чернігівській області на своїй сторінці у Facebook.

До водойми випустили 1515 кг зарибку коропа (середня вага кожної рибини – 100 г).

Як повідомляє прес-служба Чернігівського рибоохоронного патруля, вселення здійснювалось за рахунок компенсаційних коштів за збитки рибному господарству України від проведення робіт на землях водного фонду по робочому проекту «Реконструкція об’єкта «Екологічне покращення гідрологічного режиму та санітарного стану водойми № 3 в районі вулиці Стрілецької у місті Чернігові».

Замовником даних робіт виступало Управління капітального будівництва Чернігівської міської ради.

Зарибок, на суму 127 200 грн, закуплений в ПрАТ «Чернігіврибгосп».

«Шановні рибалки – любителі, будьте свідомими, якщо в цей період ви спіймаєте на вудку чи спінінг молодь коропа, будь ласка випустіть її до водойми. Дайте рибі акліматизуватися та підрости», – сказав начальник Чернігівського рибоохоронного патруля Микола Каленюк.

Інші новини:


Галина Костенко: «Якщо люди довіряють тобі своє життя, ти не маєш права їх підвести»

Галина Костенко все життя пропрацювала медсестрою. Медичній справі жінка присвятила 35 років. Нині залишається медичним реєстратором у Вороньківській сільській лікарській амбулаторії Бобровицького району, але й надалі продовжує допомагати хворим, які звертаються до неї за звичкою.

2021-06-20 05:33