Фермер з менщини отримав найвищу чорнобильську нагороду

2021-06-02 06:16

Голова Чернігівської громадської організації «Союз інвалідів Чорнобиля» Олександр Анищенко приїхав у Дягову до Олексія Івановича Бутенка, щоби вручити йому орден «Чорнобильський хрест: Мужність. Честь. Гуманність». про це повідомля портал Сусіди.City.

«Олексій Іванович дуже давно допомагає нашим чорнобильцям. У цьому році таких нагород отримали двадцять осіб, у тому числі й він», – каже Олександр Анищенко.

«Я дуже хвилююся, тому що це дійсно висока нагорода і мені прикро, що я в той час, коли сталася чорнобильська трагедія, за сімейними обставинами не зміг потрапити на ліквідацію. І цю нагороду я розділяю разом зі своїми синами, і колективом, адже всю роботу ми робимо спільно, і рішення також приймаємо обговорюючи їх разом», – сказав Олексій Іванович.

Інші новини:


Галина Костенко: «Якщо люди довіряють тобі своє життя, ти не маєш права їх підвести»

Галина Костенко все життя пропрацювала медсестрою. Медичній справі жінка присвятила 35 років. Нині залишається медичним реєстратором у Вороньківській сільській лікарській амбулаторії Бобровицького району, але й надалі продовжує допомагати хворим, які звертаються до неї за звичкою.

2021-06-20 05:33