Фермер з менщини отримав найвищу чорнобильську нагороду

2021-06-02 06:16

Голова Чернігівської громадської організації «Союз інвалідів Чорнобиля» Олександр Анищенко приїхав у Дягову до Олексія Івановича Бутенка, щоби вручити йому орден «Чорнобильський хрест: Мужність. Честь. Гуманність». про це повідомля портал Сусіди.City.

«Олексій Іванович дуже давно допомагає нашим чорнобильцям. У цьому році таких нагород отримали двадцять осіб, у тому числі й він», – каже Олександр Анищенко.

«Я дуже хвилююся, тому що це дійсно висока нагорода і мені прикро, що я в той час, коли сталася чорнобильська трагедія, за сімейними обставинами не зміг потрапити на ліквідацію. І цю нагороду я розділяю разом зі своїми синами, і колективом, адже всю роботу ми робимо спільно, і рішення також приймаємо обговорюючи їх разом», – сказав Олексій Іванович.

Інші новини:


Коли змінюєш світ на краще

…Тривалий час уже працювала в «Гарті», але ніяк не вдавалося побувати у відрядженні в єдиному районі області – Талалаївському. Бо у відділі військово-патріотичного виховання (був у тодішні часи в редакції такий), «оселився» виходець із чернігівського «Бенілюксу» Яків Ковалець.

2022-01-20 09:14