У Мені готуються до проведення Троїцького ярмарку

2021-06-01 06:37

Традиційний Троїцький ярмарок відбудеться цього року 19-20 червня. Деталі щодо його проведення обговорювали в Менській міській раді на черговому засіданні організаційного комітету.

Зокрема, в суботу, 19 червня, в центрі Мени відкриється фестиваль гончарного мистецтва «Куманець», учасники якого, гості зі всієї України, демонструватимуть свої вміння та витвори. Того ж дня відбудуться: виставка Ceramic Art Zoo; майстер-класи гончарів, конкурси, продаж виробів; вогняна скульптура. А ще – зіркові гості та дискотека «Вся справа в шляпі».

Головний ярмарковий день, у неділю 20 червня, розпочнеться о 10.00 святковою ходою, презентацією творчих колективів. Для учасників святкувань організатори підготували чимало цікавинок: виставку Ceramic Art Zoo; фестиваль «Троїцький коровай»; дитячі ярмаркові розваги; спортивні змагання; благодійну лотерею та виступи зіркових артистів на головній сцені свята. Деякі з розваг, як-то естафета з нареченими, змагання з дартсу чи шанс дістати приз-мішечок із грішми з верхівки стовпа, очікувано привернуть увагу ярмаркувальників. 

Організатори обіцяють, що буде весело, гамірно, цікаво й смачно.
 

Інші новини:


Галина Костенко: «Якщо люди довіряють тобі своє життя, ти не маєш права їх підвести»

Галина Костенко все життя пропрацювала медсестрою. Медичній справі жінка присвятила 35 років. Нині залишається медичним реєстратором у Вороньківській сільській лікарській амбулаторії Бобровицького району, але й надалі продовжує допомагати хворим, які звертаються до неї за звичкою.

2021-06-20 05:33