Городнянський райагролісгосп передали в управління територіальній громаді

2021-05-31 06:05

Рішення «Про надання згоди щодо передачі прав засновника ДП «Городнярайагролісгосп» Городнянській територіальній громаді» депутати Городняської міської ради прийняли на сесії, що відбулася минулого тижня. Про це повідомляється на сайті Городнянської міської ради.

Передача агролісів у громади наразі є дуже актуальним питанням. Зараз вони перебувають в обласному підпорядкуванні, тому і прибуток від діяльності йде до обласного бюджету.

Вбачається, що управління агролісгоспами на місцях буде більш ефективним. Законодавством уже передбачено, що такі підприємства мають перейти в управління громадам. Адже із впровадженням реформи децентралізації та зміною адміністративно-територіального устрою, чимало повноважень держава свідомо перекладає органи місцевого самоврядування без надання ресурсу для їх виконання.

Після отримання прав засновника ДП «Городнярайагролісгосп» Городнянська територіальна громада матиме можливість налагодити ефективну роботу підприємства та реалізовувати ще більше соціальних проєктів.
 

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13