Юні футболісти з Борзни посіли друге місце у Всеукраїнському футбольному турнірі

2021-05-31 06:04

Два дні в Ніжині тривав Всеукраїнський футбольний турнір. Змагалися діти 2012 р. народження. 8 команд, серед яких були й юні борзнянці.

На першому етапі змагань, угрупі, команда Борзнянської ДЮСШ показала хороший футбол і добилася найкращого результату. Вона – перша (Борзна – Бахмач 4-0, Прилуки 4-1, ФК Чернігів 2-2). 

А ось у фіналі, на жаль, не вийшло - поразка від Прилук 0-4. 

У підсумку команда Борзни – друга! Вітаємо команду і тренера Олега Кордюка з успішним виступом у змаганнях, молодці!

Фото з сайту Борзнянської громади

Інші новини:


"Сьогодні у нас новий відлік часу, і ми, попри все, рухаємося вперед"

Найкращим подарунком на нещодавній день народження для голови Чернігівської обласної ради Олени Дмитренко був прапор артилерійської бригади. "Артилеристи - справжні боги війни, - говорить пані Олена. - Я мала щастя з ними познайомитися. Наразі вони знову повертаються на бойові позиції. Це - нереальні хлопці, які щодня ризикують своїм життям, але в них зовсім немає помпезності. Немає такого: “Я - герой-захисник!" І стукання себе в груди. Амбіції - це не про них. Вони просто живуть тим, що захищають нас. Спілкуючись із такими воїнами, змінюєш свою думку про все, розумієш, наскільки у нас є круті ЗСУ-шники. І відчуваєш невимовну повагу. Бо вони просто роблять те, що мають робити, і йдуть до перемоги".

2022-08-09 16:42