На чернігівському підприємстві «ТК-Стиль» шиють куртки для кінної поліції Німеччини

2021-05-31 05:58

Про це на своїй ФБ-сторінці повідомив засновник та голова групи компаній «Текстиль-Контакт» Олександр Соколовський. Уже початку червня чернігівська швейна фабрика має поставити майже десять тисяч курток для кінної поліції Німеччини. 

«Тепер, якщо ви зустрінете в Німеччині кінних поліцейських, можете попросити їх передати привіт Україні! 

У грудні 2020 р. нашій чернігівської швейній фабриці «ТК-Стиль» вдалося отримати дуже непросте замовлення на пошиття курток для кінної поліції Німеччини.

Перший контракт підписаний на майже 10 тисяч курток (приблизно 7000 чоловічих і 2900 жіночих). І з середини березня 2021 року команда фабрики, а це більше 150 співробітників, почала їх активно відшивати. На початку червня планується відвантаження всього замовлення до Німеччини», - зазначив Олександр Соколовський.

Виготовлення кожної одиниці виробу суворо контролють. Куртки містять багато деталей, їхня технологічна обробка – складна і з великою кількістю різноманітної фурнітури. Оскільки це замовлення з підвищеною вимогою до якості і до точності виготовлення, то протягом усього часу, поки готується це замовлення, на фабриці «ТК-Стиль» перебувають представники замовника.
 

Інші новини:


Чернігів увійшов до топ-5 рейтингу міст України

Чернігів посів четверте місце у рейтингу найкращих міст України за результатами щорічного Українського муніципального опитування Міжнародного республіканського інституту. Результати дослідження оприлюднило видання «Новое время».

2021-09-24 13:14