«Іловайськ. Батальйон «Донбас», який знімали на Сіверщині, виходить на екрани наприкінці серпня

2019-08-30 08:53

Цей фільм – «Іловайськ. Батальйон «Донбас» –  знімали в чотирьох регіонах України: в Києві, на Чернігівщині, Київщині та Кіровоградщині.

Низку хвилюючих кадрів на Сіверщині було знято саме в Корюківському та Сновському районах. Актори жили в корюківському готелі. На зйомки виїздили у визначені місця. Фільм виходить на екрани наприкінці серпня. Режисер виконавцями ролей узяв реальних учасників битви з батальйону «Донбас».  Але в кінострічці зіграли і професійні українські актори. Що цікаво – серед колишніх бійців за Іловайськ тепер є підприємці – люди з меценатським характером. Саме вони стали спонсорами фільму, навчали акторів «життя в бойових ситуаціях…»  Отож у ролях ми побачимо підготовлених кіношників.

Сценарій написав топовий професійний письменник, журналіст і сценарист Михайло Бриних, який кілька років збирав різні сюжети про колишніх учасників битви за Іловайськ і чию моновиставу можна побачити на сцені Молодіжного театру в Чернігові. Щоби створити реальні події в майбутньому фільмі, Бриних зустрічався з бійцями. Також Михайло прочитав багато репортажів, розслідувань Іловайської трагедії, де окупанти показали, хто вони є насправді. У фільмі створено образ воїна з позивним «Бішут». Це командир штурмової групи батальйону «Донбас», що відважно бив окупантів, але отримав тяжке поранення. І ось він опиняється в місті, яке захопив ворог. На допомогу Бішуту приходять патріотично налаштовані місцеві жителі, переховують бійця, хоч і знають, що його розшукують ворожі офіцери…

Що далі? Про це дізнавайтеся під час перегляду кінофільму.

Григорій Сновський

Інші новини:


Чернігівщина – читаюча область

Це напевно знає директорка Чернігівської дирекції АТ «Укрпошта» Олена Дорошенко, адже вже котрий рік поспіль Чернігівська дирекція тримає дуже високий інтегральний показник за різними позиціями і перебуває в п’ятірці кращих.

2022-01-24 10:17