Інклюзивні діти та молодь мандрують в космосі

2021-05-28 14:48

У пресцентрі «DPNEWS.COM.UA» відбулася пресконференція, на якій обговорювався ІІІ обласний інклюзивний конкурс творчих груп дітей та молоді «Космічні мандри у майбутнє». Спікери зустрічі — Андрій Дериземля, начальник Управління сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради; Регіна Гусак, директорка Чернігівського навчально-реабілітаційного центру №2; Наталія Анісімова, керівниця івент-агенції «Funni Fest», членкиня Чернігівського відділення Спілки самаритян України; виконавча директорка ГО «Голос батьків» Любов Карасьова та членкиня цієї організації, режисерка конкурсних проєктів Оксана Дорошенко — говорили про важливість того, щоб інклюзія увійшла в наше життя і ми були толерантними й небайдужими до проблем людей із інвалідністю, що живуть поруч із нами.

Подібні заходи дуже важливі як для особливих, так і нормотипових дітей. Вони не лише розкривають нові таланти, потенціал, а й навчають нас щирості, доброті, повазі одне до одного. Конкурс «Космічні мандри у майбутнє» присвячений Олені Трубенок — засновниці цього заходу та ГО «Голос батьків». Чудовій жінці, якої нині, на жаль, уже нема з нами. Цьогоріч конкурс відбувся онлайн. Долучилося до «Космічних мандрів у майбутнє» близько десяти активних, креативних, творчих команд із Чернігова, Остра, Козельця, Ніжина, Носівки, Замглаю. Учасники презентуватимуть свої малюнки, театралізовані дійства, хореографічні постановки, пісні, танці. Журі визначатиме переможців у різних номінаціях — найкреативніша, найенергійніша, найталановитіша команда, за силу волі, креативний костюм, команда глядацьких симпатій… Останню визначатимуть за кількістю лайків у Facebook.

Отож у неділю на сторінці у ФБ ГО «Голос батьків» можна подивитися відеопроєкти конкурсантів і проголосувати за них. А в понеділок о 12.00 у Чернігівському навчально-реабілітаційному центрі №2 відбудеться урочисте нагородження чернігівських команд.

Організатори конкурсу — Спілка Самаритян України, Чернігівське об’єднання; міський молодіжний центр «Жменя»; ГО «Голос батьків»; івент-агенція «Funni Fest». Захід відбувається за підтримки Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради.

Валентина НАУМЕНКО

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21