«Мрій, плануй, реалізуй!»

2021-05-28 05:55

І вони справді це роблять. Дуже успішно! А вони – це захоплені, талановиті, креативні жінки Чернігівщини, котрі займають активну позицію в житті Чернігова та своїх громад і презентують багатогранність жіноцтва не лише як матері, господині, берегині, а й як успішні керівниці, організаторки, бізнес-леді.

Результатами їм також є де поділитися. От і нині, 22 травня, на Алеї героїв у Чернігові відбувся ярмарок «Що може жінка», ініціатором якого була ГО «Спілка жінок Чернігівщини». Ярмарок цей традиційний і відбувається вже вдев’ятнадцяте. Торік через карантин довелося пропустити. Нині свято «переформатували» і провели на свіжому повітрі просто неба.

Чого на цьому ярмаркові лишень не презентували. Наприклад, виставку-продаж ексклюзивних товарів та найбільшу колекцію виробів ручної роботи. Працював бібліопростір. Проводилися різноманітні майстер-класи, виступи музичних ансамблів. У розрізі активностей був конкурс дитячого малюнку. Серед учасниць та учасників ярмарку – творчі колективи Чернігова та з восьми територіальних громад області. Наприклад, ГО «Кіптівська жіноча спілка» представляв культурний десант закладів культури Кіптівської ОТГ. Концертну програму «Зеленої сцени» на Алеї героїв відкривали Ірина Дубик, Ігор Малишко та ансамбль «Берегиня» Красилівського СБК і юна, надзвичайно талановита Ліза Рудник. Загалом ярмарок об’єднав більше 100 жінок.

Цей захід, до всього, покликаний сприяти промоції бізнесу та розвитку ділових ініціатив представниць прекрасної статі, реалізації їх лідерського та творчого потенціалу і діє в рамках виконання заходів обласної Програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2021-2027 роки й Комплексної обласної Програми підтримки сім’ї, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на період до 2025 року, затверджених обласною радою. Участь в урочистому відкритті ярмарку взяли перший заступник голови обласної ради Ніна Лемеш, заступник голови ОДА Жанна Шерстюк, народний депутат України Сергій Гривко, директор Департаменту розвитку економіки та сільського господарства ОДА Олександра Хомик, голова Громадської організації «Спілка жінок Чернігівщини» Олена Пекуровська, віцепрезидент Чернігівської регіональної торгово-промислової палати Лариса Циган, депутат обласної ради Іван Дементов.

Вітаючи учасників зібрання, Ніна Лемеш зазначила, що обласний ярмарок вже 19 років поспіль згуртовує ініціативних, яскравих, талановитих жінок Чернігівщини, які успішно керують власними підприємствами, громадськими організаціями, установами та організаціями Придесення. Перший заступник голови обласної ради висловила вдячність організаторам заходу, зокрема «Спілці жінок Чернігівщини» та почесній голові цієї авторитетної громадської організації Ірині Дорожкіній, яка свого часу стала ідейним натхненником започаткування ярмарку «Що може жінка». Ніна Лемеш відзначила, що обласна рада всіляко підтримує проведення подібних заходів, покликаних сприяти розвитку малого та середнього бізнесу, продемонструвати кращі досягнення підприємців Чернігівщини та, зокрема проєкти талановитих і успішних сіверських жінок.

Чернігівська ТПП, як і щороку, традиційно підтримала організаторів ярмарку «Що може жінка» та вручила премію «Мій бренд» учасникові, що гідно й цікаво представив себе та свою продукцію. Лауреатом премії стала Чернігівська обласна універсальна наукова бібліотека імені В.Г. Короленка. 

І ви ще сумнівалися, що жінка може все?!

Людмила ПАРХОМЕНКО – за матеріалами Інтернет-видань

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13