Ніна Лемеш привітала номінантів премії «Бібліо-Оскар – 2021»

2021-05-28 05:48

На урочисту церемонію нагородження «Бібліо-Оскар – 2021» у Чернігівській обласній бібліотеці для дітей ім. М. Островського зібрали кращих читачів. 

Привітати розумних, активних і творчих друзів бібліотеки завітала перший заступник голови обласної ради Ніна Лемеш. Вона подякувала колективу обласної бібліотеки для дітей на чолі з Тамарою Клюй за творчий підхід до організації роботи закладу та десятки креативних ідей і проєктів, які успішно втілені в життя.

Ніна Лемеш побажала переможцям і організаторам свята подальших творчих успіхів і здобутків, а всім учасникам та гостям святкової церемонії – миру, щастя і життєвого благополуччя.

Цьогоріч у рамках проведення конкурсу було визначено 17 переможців в чотирьох номінаціях – «Найкращий читач бібліотеки», «Друг бібліотеки», «Читаюча родина» і «Партнерство заради дитини».

До речі, в останній номінації однією з переможниць стала й сама Ніна Лемеш за небайдуже ставлення до проблем культури Чернігівщини, розуміння важливості роботи бібліотеки, активну підтримку та участь у читацьких заходах.

Під час заходу було також нагороджено переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого екомалюнка «Книга і діти, екологія і світ», на який було представлено 73 талановиті художні роботи дітей із міста Чернігова і області.

Інші новини:


Красивий бізнес, який не здався, першим відкрився після активної фази бойових дій, навчає своїх та надихає жінок Чернігова

П’ять років тому відкрився відомий чернігівський магазин жіночого одягу, взуття та аксесуарів "KriStal" (проспект Перемоги, 119А). За цей час його вподобало багато чернігівок (і не тільки!). І ось воно, свято першого ювілею. На ньому побували давні й нові друзі, прихильниці магазину, бізнес-пані й панянки, котрі постійно приходять сюди за стильними речами, привітним та професійним обслуговуванням, консультаціями й обов’язково – за гарним настроєм.

2022-08-16 08:55