Ніна Лемеш привітала номінантів премії «Бібліо-Оскар – 2021»

2021-05-28 05:48

На урочисту церемонію нагородження «Бібліо-Оскар – 2021» у Чернігівській обласній бібліотеці для дітей ім. М. Островського зібрали кращих читачів. 

Привітати розумних, активних і творчих друзів бібліотеки завітала перший заступник голови обласної ради Ніна Лемеш. Вона подякувала колективу обласної бібліотеки для дітей на чолі з Тамарою Клюй за творчий підхід до організації роботи закладу та десятки креативних ідей і проєктів, які успішно втілені в життя.

Ніна Лемеш побажала переможцям і організаторам свята подальших творчих успіхів і здобутків, а всім учасникам та гостям святкової церемонії – миру, щастя і життєвого благополуччя.

Цьогоріч у рамках проведення конкурсу було визначено 17 переможців в чотирьох номінаціях – «Найкращий читач бібліотеки», «Друг бібліотеки», «Читаюча родина» і «Партнерство заради дитини».

До речі, в останній номінації однією з переможниць стала й сама Ніна Лемеш за небайдуже ставлення до проблем культури Чернігівщини, розуміння важливості роботи бібліотеки, активну підтримку та участь у читацьких заходах.

Під час заходу було також нагороджено переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого екомалюнка «Книга і діти, екологія і світ», на який було представлено 73 талановиті художні роботи дітей із міста Чернігова і області.

Інші новини:


Світло її душі

Цю тендітну всміхнену жінку хочеться слухати й слухати – правильна українська мова, співочий голос і… цікаві історії з життя. Втім, про себе вона говорить не дуже охоче, а ось про свою бабуню Наталю, дідуся Трохима, маму Саню і тата Михайла – залюбки. Й оживають у її розповідях історії давно минулих днів...

2021-09-20 12:14