«Разом до успіху» – підприємці Чернігівщини пропонують свої товари та послуги

2019-08-30 08:04

З нагоди Дня підприємця в Чернігові відбудеться бізнес-фест. Цього року свято збігається з Днем знань – 1 вересня. Основні події бізнес-фесту розгортатимуться на Алеї Героїв, але різнобарвна яскрава хода-парад-кавалькада підприємців стартує від Центрального парку культури і відпочинку приблизно об 11.00. 

Участь у фестивалі «Разом до успіху» беруть переважно представники малого й середнього бізнесу, що складають 99,9% загальної кількості підприємств у нашому регіоні. Саме для того, аби якнайкраще презентувати цей сектор економіки широкому загалові, а також ушанувати найбільш активних, креативних, соціально відповідальних підприємців, і проводиться це свято.

Співоорганізаторів декілька. Це Департамент економічного розвитку ОДА, обласне об’єднання роботодавців «Сіверщина», громадське об’єднання підприємців «Сяйво Сіверщини», а також Чернігівське відділення Спілки фахівців з нерухомості. 

— У рамках бізнес-фесту ми запланували такі заходи: святкова кавалькада представників бізнесу, виставка-ярмарок на Алеї Героїв за такими локаціями, як виробництво, різноманітні послуги, громадське харчування, енергозбереження тощо, відзначення найкращих підприємців, а також оголошення переможців конкурсу на найкращий товар області, – розповіла журналістам під час прес-конференції голова ГО «Сяйво Сіверщини» Ірина Березинець. – Наші підприємці – як цеглинки, котрі формують фундамент економіки нашої держави. Їхній внесок надзвичайно важливий! Адже підприємці — не тільки сумлінні платники податків, а й благодійники та волонтери, соціально відповідальне коло суспільства. І ми хочемо це гідно показати й відзначити.

Крім того традиційно працюватиме «Вікно допомоги» для підприємців, де можна буде отримати консультації у спеціалістів податкової, Пенсійного фонду, служби зайнятості, Регіонального фонду підтримки підприємництва, Агенції регіонального розвитку. «Загалом програма розрахована на широку аудиторію: від великих успішних підприємств до найменших жителів громади, які теж є споживачами товарів і послуг, — зазначила директор Департаменту економічного розвитку ОДА Олександра Хомик. – На фестивалі будуть представлені вироби майстрів народної творчості, виступатимуть народні колективи, а для дітей готуються різноманітні розваги та майстер-класи».

Фестиваль «Разом до успіху» популяризує реальний сектор економіки й тому має величезне значення та заслуговує на підтримку, переконаний голова обласного об’єднання роботодавців «Сіверщина» Віктор Лазар. За його словами, саме люди, підприємці – найбільші інвестори в економіку своєї країни. Зокрема, підприємства Чернігівщини здійснюють зовнішньоекономічну діяльність і експортують товари майже у 130 країн світу. Цей шлях був дуже непростим, але результати просто вражають. Мале й середнє підприємництво – це вже потужний сектор економіки, що створює робочі місця й залучає інвестиції. «Наш фестиваль – найкращий в Україні, – переконаний Віктор Лазар. – Я не впевнений, чи проводяться десь іще подібні заходи з нагоди Дня підприємця. Тому запрошую всіх долучитися!»

До речі, цьогоріч організатори очікують на учасників не лише з Чернігова та Чернігівщини, а і з інших регіонів. Поки що всіх секретів не розкривають, але обіцяють, що відвідувачам і самим підприємцям буде й цікаво, і змістовно, й корисно. Зокрема, повідомили, що відбуватиметься зйомка виставки-ярмарку та параду з квадрокоптера, працюватиме хештег-принтер, що дає можливість миттєвого друку фотографій, приїде й зірковий гість (хто саме – побачимо вже на фестивалі). 

— Бізнес-фест поступово набирає обертів. Якщо до першого фестивалю долучилося близько сто учасників, то на сьогодні зареєструвалось уже 150, – повідомила голова Чернігівського відділення Спілки фахівців з нерухомості України Інна Різуха. – Точно можу сказати, що будуть широко представлені молочна й переробна галузі, приїдуть представники фермерських господарств. Цьогоріч дещо змінилися локації: реєстрація відбуватиметься в Центральному парку культури і відпочинку, далі кавалькада на чолі з богом Гермесом – покровителем торгівлі – вирушить вулицею Шевченка в напрямку Красної площі, а Олімпом, де відбудеться нагородження, стане Алея Героїв. Тут проходитимуть різноманітні активності, про які вже розказали мої колеги. Для найменших відвідувачів працюватиме ляльковий театр на Зеленій сцені.

Всі фірми та підприємства, що бажають узяти участь у бізнес-фесті «Разом до успіху», ще можуть зареєструватися в Департаменті економічного розвитку Чернігівської облдержадміністрації: gue_prom@ukr.net чи за телефонами: (0462) 669-609, 676-209. Зазначимо, що до Дня підприємця в області триває місячник підтримки підприємництва, а саме: навчальні семінари-тренінги, консультації з організації та провадження власної справи тощо. Додаткову інформацію можна отримати за телефонами, вказаними вище.

Вікторія Сидорова

Інші новини:


Красивий бізнес, який не здався, першим відкрився після активної фази бойових дій, навчає своїх та надихає жінок Чернігова

П’ять років тому відкрився відомий чернігівський магазин жіночого одягу, взуття та аксесуарів "KriStal" (проспект Перемоги, 119А). За цей час його вподобало багато чернігівок (і не тільки!). І ось воно, свято першого ювілею. На ньому побували давні й нові друзі, прихильниці магазину, бізнес-пані й панянки, котрі постійно приходять сюди за стильними речами, привітним та професійним обслуговуванням, консультаціями й обов’язково – за гарним настроєм.

2022-08-16 08:55