Переможці журналістського конкурсу «МедіаЧе» отримали дипломи на святковому форумі

2019-06-19 10:56

Третій рік поспіль медійна спільнота Чернігівщини зібралася на свій відкритий форум, аби ближче познайомитися, налагодити контакти, обговорити події і новини журналістики та привітати одне одного зі святом. Водночас у такому дружньому колі переможцям і фіналістам 4-го конкурсу журналістських робіт «МедіаЧе» вручили заслужені дипломи.

Цього року на конкурс надійшла рекордна кількість робіт – 84. Це удвічі більше, ніж у найкращий із попередніх років. 35 авторів надіслали свої тексти, телесюжети, радіопередачі, що торкалися як життєрадісних, оптимістичних, так і болючих тем.

Оргкомітет – представники обласної організації Національної спілки журналістів України, Чернігівської «Професійної спілки працівників мас-медіа міста Чернігова» та Асоціації регіональних ЗМІ – спільно з Департаментом інформаційної діяльності ОДА доклав чимало зусиль, щоб оцінити їх та обрати 10 фіналістів.

Переможця в номінації «Чернігівщина: голос спільноти» визначило відкрите онлайн-голосування, в інших номінаціях конкурсу – спеціально запрошене журі, до якого увійшли і лавреати минулого року.

Отже, переможцями конкурсу стали:

• у номінації «Реформи на Чернігівщині» – Наталія Іващенко за статтю «Українських корівок врятує кооперація. Чого чекаємо?»;

• у номінації «Молодь Чернігівщини» – Наталія Скляренко за телесюжет «Фельдшерка з села Вишеньки в декреті безкоштовно лікує пацієнтів: вона – єдиний лікар на чотири села»;

• у номінації «Чернігівщина патріотична» – Віра Курико за репортаж «Радянський маршал чи український дисидент: як (не)перейменовують вулицю на честь Левка Лук’яненка»;

• у номінації «Чернігівщина: голос спільноти» – Павло Солодовник за матеріал «Люди: Вогняне кохання, кавові мрії та війна за Україну: буремний шлях Іранки».

Дипломи фіналістів «МедіаЧе» також отримали радійники Альона Марчан, Андрій Соколов і Надія Дерев’янко.

Керівник обласного осередку НСЖУ та Асоціації регіональних ЗМІ Олександр Назаренко й відповідальний секретар обласної організації НСЖУ Ольга Чернякова вручили почесні відзнаки журналістської спілки за творчі досягнення та за сприяння в реалізації завдань НСЖУ. Зокрема, Подяку від голови НСЖУ Сергія Томіленка отримав депутат обласної ради Валерій Куліч. У ній говориться: «Висловлюємо Вам свою повагу і щиру вдячність за підтримку ідей Національної спілки журналістів України, сприяння в реалізації завдань найбільшої журналістської організації України та з нагоди 60-річчя заснування Спілки.

Цінуємо Вашу підтримку, адже внесок кожного з нас посилює авторитет НСЖУ і нашої професії. Бажаємо успіхів у всіх Ваших добрих справах!»

На форумі також оголосили переможницю обласного фотоконкурсу організації «Міс Спілчанка». Нею стала пресофіцерка оперативного командування «Північ» Світлана Халимоненко.

Стає традицією і благодійний аукціон фотопортретів, організований обласною організацією НСЖУ. Цього року на продаж виставляли світлини учасниць конкурсу «Міс Спілчанка». Виручені кошти підуть на підтримку колег-журналістів, які потрапили у складні життєві обставини. Варто повідомити, що Валерій Куліч, аби традиційно підтримати наш журналістський осередок матеріально, придбав портрет Ольги Чернякової за 5 тисяч гривень!

А далі все було щиро й весело – спілкування, жарти, спогади, знайомства і смаколики.

Людмила ПАРХОМЕНКО

Інші новини:


У Чернігові три школи можуть працювати навіть при введенні червоної зони

Сьогодні під час наради в міській раді начальник Чернігівського управління освіти Василь Білогура повідомив, що в трьох чернігівських школах вакцинацією охоплено практично 100% колективу. А це означає, що ці заклади можуть працювати навіть при введенні в місті червоної зони.

2021-10-19 13:58