«АртБліндаж»: на Чернігівщині започаткували новий мистецький проєкт

2021-05-26 06:33

Він покликаний зібрати й показати світлини про війну та творчі вироби ветеранів АТО. Про це у Фейсбуці повідомила пресслужба оперативного командування «Північ».

Соціально-мистецький проєкт «АртБліндаж» реалізується громадською організацією ветеранів «13 БТРО» та Чернігівською міською централізованою бібліотечною системою. Він ставить за мету привернути увагу до потреб ветеранів АТО і членів їхніх сімей та залучити їх до активної громадської діяльності.

«У межах проєкту, крім фотовиставки, передбачено проведення виставки мистецьких робіт ветеранів АТО (різьблення по дереву, вироби з металу, живопис, ляльки ручної роботи тощо). Проєкт сприятиме творчій реалізації та психологічному відновленню учасників російсько-української війни», - йдеться у повідомленні.

До участі в «АртБліндажі» командування запрошує учасників бойових дій на сході України, волонтерів та журналістів. Їм пропонують надсилати світлини, відзняті в зоні бойових дій. Знімки будуть використані для організації фотовиставки «Російсько-українська війна очима захисників». Її проведуть у Чернігові в бібліотеці ім. М. Коцюбинського.

Фото з Інтернету

Інші новини:


В’ячеслав Летута: «У Чернігова є шанс стати №1 в Україні»

Наш сьогоднішній співрозмовник – успішний чернігівський підприємець, співзасновник компанії Platinum. Пан В’ячеслав – депутат Чернігівської міської ради, представник ПП «Рідний дім», член постійної комісії з питань архітектури, будівництва та регулювання земельних відносин.

2021-09-24 10:41