У Чернігові відкривається книгарня «Моя книжкова полиця»

2021-05-25 10:02

Найближчим часом у Чернігові з’явиться книгарня «Моя книжкова полиця». Про це повідомила засновниця книгарні Наталя Моспан у фейсбуці. Про це повідомляє chytomo.com.

Книгарня у Чернігові стане четвертим закладом мережі «Моя книжкова полиця».

«Кожен зможе знайти себе і своє у нашому книжковому просторі, наповненому світлом і безумовною любов’ю. Цим постом оголошуємо старт запуску Суперкнигарень по франчайзингу», – написала Моспан.

В ексклюзивному коментарі Читомо менеджерка з комунікацій мережі Анастасія Рекун повідомила, що відтепер «Моя книжкова полиця» матиме інший формат масштабування.

«Що наразі відбувається з книжковою галуззю в Україні? Відповідь проста – те саме, що і з ритейлом та всіма форматами загалом. Ритейл не витримує коронакризи. Офлайн замінюється онлайном. Ми бачимо зростання та збільшення кількості інтернет-магазинів, бо люди починають робити більше покупок саме в них. Ситуація з пандемією змінює звички покупців та формат придбання товару. Але, звичайно, при цьому оренда приміщення для офлайн-платформи продажу збільшує вартість книги. Це зумовлює вибір людей схилятися до онлайн-майданчиків. Та в офлайновий магазин люди приходять за емоцією й атмосферою. Тому для себе розуміємо два канали масштабування», – зазначила Анастасія.

За її словами, першим напрямком є кав’ярня-книгарня, де 30% продажів становлять книжки і 70% – кава. Книгарні «Моєї книжкової полиці» за такою франчайзинговою моделлю мають з’явитися в кожному обласному центрі України.

Другим каналом масштабування мережі книгарень є кейс книгомобіля, суть якого полягає в поєднанні продажу книжок з їхньою доставкою.

«Масштабування другого напрямку відбуватиметься не шляхом пошуку інвесторів, а за підтримки міських адміністрацій цього проєкту як соціального підприємництва. Це розв’язання культурної проблеми областей. Плануємо мати теж по одній моделі на кожну область, як і кав’ярню-книгарню», – підкреслила менеджерка з комунікацій.

Наразі книгарня веде перемовини з обласними адміністраціями щодо придбання франчайзингової моделі книгарні на колесах, щоб державні органи купували та давали кредитування ФОПам для відкриття саме цього напрямку.

«А кав’ярня-книгарня масштабується по Україні завдяки розповсюдженню франшизи для того, щоб книга стала максимально близькою і потрапила в руки кожній людині. Ми працюємо над емоційністю покупки», – додала Анастасія Рекун.

Перші три книгарні мережі «Моя книжкова полиця» розташовані в Києві – у центрі, на Русанівській набережній та на Позняках.

Фото з Інтернету

 

Інші новини:


Чернігів увійшов до топ-5 рейтингу міст України

Чернігів посів четверте місце у рейтингу найкращих міст України за результатами щорічного Українського муніципального опитування Міжнародного республіканського інституту. Результати дослідження оприлюднило видання «Новое время».

2021-09-24 13:14