12 громад Чернігівщини пройшли відбір програми «U-LEAD з Європою» на навчання з просторового планування

2021-05-24 12:45

Завершився відбір громад для участі у навчальній програмі Програми «U-LEAD цз Європою» «Кроки для спеціалістів» на тему «Просторове планування та управління природними ресурсами».

На Чернігівщині відібрали Куликівську, Семенівську, Деснянську, Срібнянську, Сухополов’янську, Любецьку, Новобасанську, Менську, Прилуцьку, Киїнську, Сосницьку та Седнівську громади. Всього в Україні відібрали 225 громад.

«Просторове планування та ефективне управління ресурсами дозволяє посилити фінансову спроможність громад. Фахівці цих дванадцяти громад отримають нові знання та поради, а також обговорять кращі практики просторового планування», - наголошує Ірина Кудрик, керівниця Чернігівського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою».

У травні та червні для відібраних громад проведуть семінари:

•    принципи просторового планування;
•    просторове планування в Україні;
•    просторове планування в територіальних громадах;
•    виклики просторового планування;
•    земля та інші природні ресурси в територіальних громадах.

За результатами навчання, 48 громад отримають додаткову експертну підтримку у підготовці завдання для розробки Комплексного плану просторового розвитку території територіальної громади або проведенні аудиту земельних ресурсів.

Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає на потреби громадян, та розширює можливості громад.

 

Інші новини:


Олена Дмитренко взяла участь у пленарному засіданні сесії Верховної Ради України

Під час засідання його учасники заслухали щорічне послання Президента України Володимира Зеленського про внутрішнє та зовнішнє становище України.

2021-12-03 06:33