Зеленський публічно підписав закон, який "докорінно змінює землевпорядкування України"

2021-05-24 12:00

Президент України Володимир Зеленський 24 травня, виступаючи на форумі "Украіна.30" в Києві підписав "земельну" закон, який передбачає передачу землі державної власності за межами населених пунктів в комунальну власність. Про це повідомляє кореспондент видання "ГОРДОН". 

Він зазначив, що в квітні-травні Верховна Рада "подолавши шалений опір і тисячі правок законодавчого спаму від окремих політичних партій" проголосувала за останні "ключові закони, необхідні для повноцінного старту прозорого ринку землі". 

"Це [законопроект] №2195, який вводить електронні аукціони з продажу землі. Це гарантія наповнення місцевих бюджетів, можливість кожного українця взяти участь в аукціоні, а також [законопроект] №2194, який докорінно змінює землевпорядкування нашої держави і який називають земельної конституцією. Це закон, який забирає у кабінетного чиновника функцію оформляти право на землю, яку він ніколи навіть в своєму житті не бачив і остаточно повертає громадам право розпоряджатися своїми землями. закон, який чітко закріплює, що купувати і продавати землю можуть виключно українці ", — сказав президент. Після цього він підписав відповідний закон і показав його публіці. 

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21