Річка Остер – на межі існування

2021-05-21 10:52

Річка Остер – головна водна артерія Ніжина. Колись вона була повноводною, в ній купалися містяни, і вона навіть була судноплавною. Але сьогодні річка повільно вмирає – рівень води в ній невпинно знижується, а біоресурси гинуть.

Річку потрібно рятувати, і терміново. Днями міський голова Ніжина Олександр Кодола вирішив на місці поглянути на ситуацію, що нині відбувається з річкою. Відповідне відео опублікував на своїй ФБ-сторінці. 

Побував на Ніжинському шлюзі. Каже, те, як він нині виглядає, викликає неприємні асоціації. А зміліла річка, що за останні 50 років жодного разу не чистилася, викликає сум. 

Олександр Кодола повідомив, що найближчим часом він буде ініціювати зустріч із Міністром екології Романом Абрамовським стосовно залучення коштів державного бюджету для порятунку річки Остер та Державним агентством водних ресурсів України, яке відповідає за утримання таких водних об’єктів. 

Міська рада, підкреслив Олександр Кодола, зі свого боку, всіляко сприятиме заходам, спрямованим на реалізацію цього необхідного для міста проєкту.

Фото: https://nizhyn.city/

 

Інші новини:


Коли змінюєш світ на краще

…Тривалий час уже працювала в «Гарті», але ніяк не вдавалося побувати у відрядженні в єдиному районі області – Талалаївському. Бо у відділі військово-патріотичного виховання (був у тодішні часи в редакції такий), «оселився» виходець із чернігівського «Бенілюксу» Яків Ковалець.

2022-01-20 09:14