Річка Остер – на межі існування

2021-05-21 10:52

Річка Остер – головна водна артерія Ніжина. Колись вона була повноводною, в ній купалися містяни, і вона навіть була судноплавною. Але сьогодні річка повільно вмирає – рівень води в ній невпинно знижується, а біоресурси гинуть.

Річку потрібно рятувати, і терміново. Днями міський голова Ніжина Олександр Кодола вирішив на місці поглянути на ситуацію, що нині відбувається з річкою. Відповідне відео опублікував на своїй ФБ-сторінці. 

Побував на Ніжинському шлюзі. Каже, те, як він нині виглядає, викликає неприємні асоціації. А зміліла річка, що за останні 50 років жодного разу не чистилася, викликає сум. 

Олександр Кодола повідомив, що найближчим часом він буде ініціювати зустріч із Міністром екології Романом Абрамовським стосовно залучення коштів державного бюджету для порятунку річки Остер та Державним агентством водних ресурсів України, яке відповідає за утримання таких водних об’єктів. 

Міська рада, підкреслив Олександр Кодола, зі свого боку, всіляко сприятиме заходам, спрямованим на реалізацію цього необхідного для міста проєкту.

Фото: https://nizhyn.city/

 

Інші новини:


В’ячеслав Летута: «У Чернігова є шанс стати №1 в Україні»

Наш сьогоднішній співрозмовник – успішний чернігівський підприємець, співзасновник компанії Platinum. Пан В’ячеслав – депутат Чернігівської міської ради, представник ПП «Рідний дім», член постійної комісії з питань архітектури, будівництва та регулювання земельних відносин.

2021-09-24 10:41