«Перезавантаження»: у Чернігові відбувся фестиваль монументального мистецтва

2021-05-21 10:48

Фестиваль проходив три дні, і за цей час відвідувачам презентували близько 100 експонатів. Подібний фестиваль в Україні відбувався вперше і це дійсно, подія всеукраїнського масштабу. 

Все відбувалося на п’ятьох різних локаціях. Основною було приміщення Чернігівського обласного художнього музею.

Відвідувачам представили унікальні виставки. Вперше після закриття готелю «Градецький» можна було побачити панно «Давній Чернігів» (міста-побратими Чернігів та Градець Кралове). Його авторка – киянка Галина Севрук. Також були представлені для огляду в залах художнього музею понад 60 ескізів відомих чернігівських та київських художників-монументалістів.

Окрім виставок у програмі фестивалю організатори пропонували глядачам показ документальних фільмів про творців монументалізму, живу музику, фудкорт, майстеркласи, відбулася презентація проєкту «Криниця» у музеї-заповіднику Михайла Коцюбинського тощо. 

Фестиваль мав на меті «перезавантажити» байдуже ставлення до творів монументального мистецтва і прокласти місток між минулим і сучасним.

 

Інші новини:


Галина Костенко: «Якщо люди довіряють тобі своє життя, ти не маєш права їх підвести»

Галина Костенко все життя пропрацювала медсестрою. Медичній справі жінка присвятила 35 років. Нині залишається медичним реєстратором у Вороньківській сільській лікарській амбулаторії Бобровицького району, але й надалі продовжує допомагати хворим, які звертаються до неї за звичкою.

2021-06-20 05:33