Ніжинці подають гарний приклад, як раціонально та з користю використати кошти громадського бюджету

2021-05-21 09:16

У місті фінішують роботи із встановлення найпотужнішого в області майданчика для воркауту. 

Це великий проєкт-переможець, автором якого є відомий ніжинський спортсмен Сергій Сорокін. На його реалізацію із бюджету пішло 400 тис. грн. Про це на своїй ФБ-сторінці розповіла прилуцька журналістка ТОВ ТРК «ТІМ» Юлія Шкурат. 

Спорт – запорука здорового способу життя, а якщо займатися ним на свіжому повітрі, то користі вдвічі більше. Проєкт «WORKOUT – смуга перешкод» буде встановлений у центральному Шевченківському парку, він включає в себе елементи смуги перешкод, аналогів якої немає в Україні, й передбачений для занять фізичною культурою та спортом школярів, студентів, спортсменів, а також любителів активного способу життя.

До речі, тижнем раніше поруч відкрили сучасний скейт-парк для ніжинських екстремалів. Тому зараз тут можна займатися найрізноманітнішими видами активностей. 

Роботою команди мера можна лише пишатися і ставити у приклад! Турбота про здоров’я та змістовне дозвілля ніжинців у міського голови Олександра Кодоли – на чільному місці.

Серед реалізованих малих проєктів громадського бюджету, на суму 167 тис. грн, відкриття Міського екологічного центру при природничому відділі Ніжинського краєзнавчого музею

Фото з ФБ-сторінки Юлії Шкурат

Інші новини:


«Бо мусить хтось стояти незворушно і не пустити ворога далі...»

Петро Кощей ніколи не боявся армії. І міг би взагалі не служити. Бо вдома в Данівці на Козелеччині залишалися немолоді батьки, в яких він був єдиною пізньою дитиною. Але 2013 року хлопець пішов до армії, був на строковій службі в Білій Церкві. 2014 року не стало батька... А Петро тоді вже був в АТО і служив там на контракті.

2021-10-13 09:03