Коли у Чернігові в школярів завершиться навчальний рік

2021-05-20 13:38

У Чернігові навчальний рік закінчиться 4 червня. Учні 9-х класів отримають атестати 9 червня. А випускники 11 класів – 30 червня та 1 липня.

Про це повідомила заступниця начальника управління освіти Олена Горна на розширеній нараді у міськраді. За її словами, з 21 травня розпочинається ЗНО, повідомляє Суспільне.

«У тих школах, де будуть організовані пункти ЗНО, учні навчатимуться дистанційно, щоби не виходити потім у суботу», – сказала Олена Горна.

Фото з Інтернету

 

Інші новини:


Красивий бізнес, який не здався, першим відкрився після активної фази бойових дій, навчає своїх та надихає жінок Чернігова

П’ять років тому відкрився відомий чернігівський магазин жіночого одягу, взуття та аксесуарів "KriStal" (проспект Перемоги, 119А). За цей час його вподобало багато чернігівок (і не тільки!). І ось воно, свято першого ювілею. На ньому побували давні й нові друзі, прихильниці магазину, бізнес-пані й панянки, котрі постійно приходять сюди за стильними речами, привітним та професійним обслуговуванням, консультаціями й обов’язково – за гарним настроєм.

2022-08-16 08:55