Ніжинка виступатиме на Євробаченні 2021. Український гурт GO_A потрапив до фіналу

2021-05-19 06:00

18-го травня нарешті відбулася довгоочікувана подія – міжнародний конкурс Євробачення-2021, який не проводили торік через пандемію.

У Роттердамі пройшов перший півфінал змагання за участю представників 16 країн.

Український гурт GO_A співав 15-м і потрапив до фіналу, який відбудеться 22-го травня. Наші глядачі трохи перенервували. Адже в кінці Україна претендувала на єдине місце разом із іншими шістьма країнами, щоправда, фіналістів оголошували довільно, а не за рейтингом.

Зазначимо, сам виступ і пісню "Шум" публіка в Роттердамі зустріла дуже тепло.

До речі! Вперше на Євробаченні прозвучала пісня повністю українською мовою.

Чернігівщина по-особливому вболіває за креативний гурт і дивовижну солістку. Адже Катерина Павленко родом із Ніжина, де закінчила Ніжинський коледж культури та мистецтв імені Марії Заньковецької. Що й казати, гурт цей ні з ким не сплутаєш. І такий креатив на Євробаченні, нехай це буде власна думка, там уперше. Бо він і сучасний, і самобутній, просто – на всі часи, з глибин таланту.

Вболіваймо за Катерину Павленко й GO_A у фіналі вже цієї неділі, 22 травня!

https://youtu.be/fV4EKm5lkVk

Фото з Інтернету

 

Інші новини:


Приголомшливий успіх чернігівських плавців на чемпіонаті світу

Чернігівські плавці з інвалідністю вибороли 2 золоті та 11 срібних нагород на 1-му Чемпіонаті світу з плавання на короткій воді серед спортсменів з порушеннями слуху. Змагання проходили з 13 по 21 листопада у місті Ґлівіце (Польща), повідомляє Новий Чернігів.

2021-11-29 08:31