Ніжинська громада отримала найбільшу кількість балів серед 25 громад-учасниць – 39 балів, за результатами оцінки індексу спроможності влади

2021-05-20 12:40

18 травня відбулося підбиття підсумків за результатами оцінки індексу спроможності влади.

У засіданні взяли участь міський голова Олександр Кодола, заступники міського голови Ірина Грозенко та Сергій Смага, секретар міської ради Юрій Хоменко, депутати міської ради, керівники управлінь та відділів, представники молодіжної ради та молодіжного центру, повідомляється на сайті Ніжинської міської ради.

Куратор програми DOBRE Наталія Сафронова презентувала результати оцінювання за такими критеріями: лідерство та управління; управління фінансами та бюджетом; надання послуг; участь громадськості. Дане оцінювання проводилося з метою визначення де на даний момент знаходиться громада, в якому напрямку розвитку їй рухатись і яким шляхом.

Ніжинська громада отримала найбільшу кількість балів серед 25 громад учасниць – 39 балів. Найбільший бал отримали за напрямком «Управління фінансами та бюджетом».

Інші новини:


"Сьогодні у нас новий відлік часу, і ми, попри все, рухаємося вперед"

Найкращим подарунком на нещодавній день народження для голови Чернігівської обласної ради Олени Дмитренко був прапор артилерійської бригади. "Артилеристи - справжні боги війни, - говорить пані Олена. - Я мала щастя з ними познайомитися. Наразі вони знову повертаються на бойові позиції. Це - нереальні хлопці, які щодня ризикують своїм життям, але в них зовсім немає помпезності. Немає такого: “Я - герой-захисник!" І стукання себе в груди. Амбіції - це не про них. Вони просто живуть тим, що захищають нас. Спілкуючись із такими воїнами, змінюєш свою думку про все, розумієш, наскільки у нас є круті ЗСУ-шники. І відчуваєш невимовну повагу. Бо вони просто роблять те, що мають робити, і йдуть до перемоги".

2022-08-09 16:42