Ніжинська громада отримала найбільшу кількість балів серед 25 громад-учасниць – 39 балів, за результатами оцінки індексу спроможності влади

2021-05-20 12:40

18 травня відбулося підбиття підсумків за результатами оцінки індексу спроможності влади.

У засіданні взяли участь міський голова Олександр Кодола, заступники міського голови Ірина Грозенко та Сергій Смага, секретар міської ради Юрій Хоменко, депутати міської ради, керівники управлінь та відділів, представники молодіжної ради та молодіжного центру, повідомляється на сайті Ніжинської міської ради.

Куратор програми DOBRE Наталія Сафронова презентувала результати оцінювання за такими критеріями: лідерство та управління; управління фінансами та бюджетом; надання послуг; участь громадськості. Дане оцінювання проводилося з метою визначення де на даний момент знаходиться громада, в якому напрямку розвитку їй рухатись і яким шляхом.

Ніжинська громада отримала найбільшу кількість балів серед 25 громад учасниць – 39 балів. Найбільший бал отримали за напрямком «Управління фінансами та бюджетом».

Інші новини:


Галина Костенко: «Якщо люди довіряють тобі своє життя, ти не маєш права їх підвести»

Галина Костенко все життя пропрацювала медсестрою. Медичній справі жінка присвятила 35 років. Нині залишається медичним реєстратором у Вороньківській сільській лікарській амбулаторії Бобровицького району, але й надалі продовжує допомагати хворим, які звертаються до неї за звичкою.

2021-06-20 05:33