Ніжинська громада отримала найбільшу кількість балів серед 25 громад-учасниць – 39 балів, за результатами оцінки індексу спроможності влади

2021-05-20 12:40

18 травня відбулося підбиття підсумків за результатами оцінки індексу спроможності влади.

У засіданні взяли участь міський голова Олександр Кодола, заступники міського голови Ірина Грозенко та Сергій Смага, секретар міської ради Юрій Хоменко, депутати міської ради, керівники управлінь та відділів, представники молодіжної ради та молодіжного центру, повідомляється на сайті Ніжинської міської ради.

Куратор програми DOBRE Наталія Сафронова презентувала результати оцінювання за такими критеріями: лідерство та управління; управління фінансами та бюджетом; надання послуг; участь громадськості. Дане оцінювання проводилося з метою визначення де на даний момент знаходиться громада, в якому напрямку розвитку їй рухатись і яким шляхом.

Ніжинська громада отримала найбільшу кількість балів серед 25 громад учасниць – 39 балів. Найбільший бал отримали за напрямком «Управління фінансами та бюджетом».

Інші новини:


Наші за кордоном

Чернігівці, які пережили часи перебудови, пам’ятають, коли наші земляки без знання мови, але з гарною освітою та досвідом роботи тут, масово виїжджали до Італії, Іспанії, Португалії на заробітки заради майбутнього благополучного життя для себе та своїх дітей. Жінки – доглядати старих і дітей, мити, прибирати, готувати, шити тощо. Чоловіки, як правило, влаштовувалися на виробництво або працювали вантажниками, збирачами меблів, будівельниками. У сезон, і тоді, і зараз, наші займаються збором ягід та фруктів, овочів та зелені.

2022-01-26 08:57