Олена Дмитренко ознайомилася з ходом навчальних зборів батальйону територіальної оборони Менської громади

2021-05-20 12:34

В області тривають планові навчальні збори з територіальної оборони, у яких беруть участь близько двох тисяч військовозобов’язаних оперативного резерву другої черги та резервістів 119-ї окремої бригади територіальної оборони оперативного командування «Північ». Базові табори, де резервісти вдосконалюють військові навички, базуються у межах Чернігівського, Ніжинського, Прилуцького, Новгород-Сіверського та Корюківського районів і безпосередньо в Чернігові.

Днями голова обласної ради Олена Дмитренко разом із заступником голови ОДА Жанною Шерстюк та головою Менської міської ради Геннадієм Примаковим відвідали базовий табір навчальних зборів і побували на місці дислокації батальйону резервістів на території Менської громади. Посадовці ознайомилися з умовами перебування та харчування вояків-резервістів, а також дізналися, яким чином відбувається вишкіл особового складу батальйону територіальної оборони, виконання програми планових занять із бойової підготовки й навчальних тренувань із охорони державного кордону, адміністративних та  стратегічно важливих об’єктів і знешкодження диверсійно-розвідувальних груп, інших озброєних формувань тощо.

У ході робочої поїздки керівництво області обговорило з представниками громади нагальні проєкти, в їх числі: реконструкція будівлі ЦНАПу та фасаду триповерхового корпусу КНП «Менська міська лікарня». Також мова йшла про започаткування у селі козацької слави Блистові культурно-спортивного фестивалю пам’яті всесвітньо відомого силача Терентія Кореня. Крім того, Олена Дмитренко та Жанна Шерстюк відвідали Менську публічну бібліотеку та поспілкувалися з її працівниками.

За матеріалами сайту Чернігівської обласної ради

Інші новини:


«МарЛені» – прем’єра в облмуздрамтеатрі

3-го та 4 грудня Чернігівський облмуздрамтеатр ім. Т. Шевченка запрошує на прем’єру – «МарЛені» – кабаре-бенефіс для двох актрис в одну дію.

2021-12-03 06:37