Вони такі, якими їх робимо ми

2019-08-29 12:34

Проєкт «Деснянської правди» ми проводимо разом із ветеринарно-стерилізаційним центром «Крок до тварин» (керівник Тетяна Діденко) та відомою в Чернігові зооволонтеркою, директоркою і власницею підприємства «ПК «Техресурс» Вікторією Калмиковою, у якої на підприємстві є свій мініпритулок для собак.

Запрошуємо приєднуватися до нас усіх небайдужих людей соціальної та ділової активності, котрі бажають допомогти тваринам, що потрапили в біду. В центрі на вас очікують екскурсія, розмова із зооволонтерами та фотосесія із чотирилапими вихованцями. А фотографію із собакою чи котиком буде опубліковано на сторінках «Деснянської правди».

На фото – директорка мережі магазинів «4 сезони», небайдужа жінка з великим серцем Наталія Кохан. Так сталося, що після відвідування центру та зйомок цього собаку вже забрали небайдужі люди. Сподіваємося, що так буде завжди і всі собачки та кицьки, які потрапляють до нас, швидко знаходитимуть люблячі сім’ї. 

Приходьте знайомитися – не пожалкуєте! А «Деснянська правда» очікує на нових учасників проєкту!
 

Інші новини:


«МарЛені» – прем’єра в облмуздрамтеатрі

3-го та 4 грудня Чернігівський облмуздрамтеатр ім. Т. Шевченка запрошує на прем’єру – «МарЛені» – кабаре-бенефіс для двох актрис в одну дію.

2021-12-03 06:37