Стало відомо, хто очолить Чернігівську РДА

2021-05-14 08:04

Василь Тройна може очолити Чернігівську районну державну адміністрацію. Його кандидатуру погодив Кабмін 12 травня. Про це повідомляє Суспільне.

У коментарі Суспільному Василь Тройна сказав, що посаду йому запропонували люди з Кабміну. Хто саме – не уточнив.

«Мені сказали, з вашим досвідом можете спробувати. Я подумав і погодився. Тим паче є ідеї, як розвивати регіон», – сказав він.

Про перші кроки на посаді розповів так:

«Перше – налагодження здорової комунікації між головами територіальних громад, державною районною адміністрацією, районною радою. Як в армії кажуть, будь-який успіх залежить від злагодженості підрозділів.

Спочатку зберемося з головами ОТГ для знайомства. А потім перейдемо в практичну площину. Вивчимо проблематику територіальних громад і будемо корегувати план розвитку. Будемо залучати макро, мікро-інвестора»

З його слів, в планах активно залучати молодь.

Василю Тройні 48 років, родом він із Корюківки.

Згідно з електронною декларацією, він має дружину та трьох дітей.

Володіє земельною ділянкою площею 1200 квадратних метрів у селі Луб’янка, що на Київщині. Автомобіля не задекларував, але на дружину записаний автомобіль «КІА SPORTAGE» 2007 року випуску.

Має у власності 40% фірми ТОВ «Акробат» та є її кінцевим бенефіціарним власником. Згідно з youcontrol, товариство займається орендою автомобілів, спортмайданчиків та організацією заходів відпочинку.

За минулий рік отримав 40 000 гривень зарплати в Державному підприємстві Інформаційні судові системи та 8 546 компенсаційних виплат від управління соціального захисту населення Корюківської районної державної адміністрації.

Для порівняння, його дружина отримала більше півтора мільйона гривень доходу від підприємницької діяльності за минулий рік.

Фото з Інтернету

Інші новини:


Засідання Виконкому Відділення НОК України в Чернігівській області

Під головуванням Валерія Куліча, голови Відділення, 4 червня за участі членів Виконкому відбулося засідання Виконкому Відділення Національного олімпійського комітету України в Чернігівській області.

2021-06-16 13:38