Реконструкцію верхньої частини Валу можуть зробити вже цього року

2021-05-14 06:49

Про це йшлося під час зустрічі Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка із Міністром культури та інформаційної політики України Олександром Ткаченком, який 12 травня  побував у Чернігові  з робочим візитом у складі урядової делегації.

Чернігівський Вал – це унікальна територія, на якій розташовані пам’ятки часів Київської Русі, козаччини і більш пізньої доби. Таке поєднання унікального ландшафту й архітектурних споруд не має аналогів в Україні. Тож Олександр Ткаченко разом із Владиславом Атрошенком  із зацікавленістю оглянув історичну місцевість, подивився, в якому стані перебуває вся територія верхнього Валу, що входить до державного заповідника «Чернігів стародавній», і завітав до музеїв.

Владислав Атрошенко, зокрема, говорив із Міністром про реконструкцію Будинку полкової канцелярії, що розміщується на цій території: «Мова йшла про реконструкцію, ремонт і порятунок Будинку полкової канцелярії. В цілому ми обговорили участь держави в реконструкції Валу. Фрагмент дерев’яної стіни, який ми плануємо в четвертій черзі зробити, він це схвалив».

Під час підсумкової пресконференції, що відбулася в облдержадміністрації, Олександр Ткаченко відзначив надзвичайний туристичний потенціал Чернігівщини. Він повідомив, що  серед п’яти об’єктів, магнітів Чернігівської області, окремо варто відзначити Дитинець і Качанівку. «Ці два об’єкти на балансі Міністерства культури і розглядаються сьогодні в першу чергу (участь держави в можливій реконструкції. – Авт.). Найближчими днями оприлюднять список об’єктів, вони будуть йти по черзі групами. Дитинець і Качанівка розглядатимуться одними з перших», – сказав Міністр.

Алла ПРИМА
Фото пресслужби Чернігівської міської ради

 

Інші новини:


Засідання Виконкому Відділення НОК України в Чернігівській області

Під головуванням Валерія Куліча, голови Відділення, 4 червня за участі членів Виконкому відбулося засідання Виконкому Відділення Національного олімпійського комітету України в Чернігівській області.

2021-06-16 13:38