Подарували радість ветеранам

2021-05-07 11:48

Щирі вітання і подарунки отримали сьогодні ветерани Другої світової війни з Коропа із нагоди 9 травня. Особливою увагою й шаною в ці дні буде оточений кожен ветеран громади, яких лишилося зовсім мало – всього 11, повідомляється на сайті Коропської громади. 

Наймолодшому з них − Миколі Лукичу Баранцю із Атюші − 93 роки.
Найстаршій −  Софії Сергіївні Пономарчук із Карильського – 98...

У  Райгородку живуть Валентина Іванівна Голибіна і Ганна Василівна Козенко, у Вишеньках − Марія Кузьмівна Мозгова, у Нехаївці  − Петро Опанасович Величко, у Городищі − Іван Григорович Колотурський, у Лукнові – Федір Васильович Тригубенко, у Коропі − Андрій Лазарович Горовий, Іван Климович Грибач, Василь Іванович Сагань.

Двох ветеранів із Коропа вчора привітали  заступниця директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Алла Баранець і завідувачка відділення денного перебування Алла Шаповал.

Вони подякували Івану Климовичу та Андрію Лазаровичу за бойову та трудову звитягу, розбудову нашої держави, побажали щасливого довголіття у здоров’ї, добрі та піклуванні. Шанованим ветеранам передали вітальну листівку від голови громади Володимира Куніцина, квіти і продуктові набори, придбані за кошти місцевого бюджету селищної ради.
Ветерани раділи, дякували за увагу, щиро усміхалися і навіть обіймали гостей.

Вітання і подарунок Василю Івановичу Саганю передадуть через його доньку.

А кожному ветерану із сіл − староста або директор терцентру Олександр Лаврик.

Фото з сайту Коропської громади

Інші новини:


Чернігівщина – читаюча область

Це напевно знає директорка Чернігівської дирекції АТ «Укрпошта» Олена Дорошенко, адже вже котрий рік поспіль Чернігівська дирекція тримає дуже високий інтегральний показник за різними позиціями і перебуває в п’ятірці кращих.

2022-01-24 10:17