На Бахмаччині оголосили конкурс на кращий квітник

2021-05-07 11:43

Він проводиться у межах акції «Заквітчаймо Бахмаччину разом!». Організатори  запросили усіх бажаючих позмагатися у номінації на кращий квітник, повідомляється на сайті Бахмацької міської громади.

За умовами конкурсу, потрібно висадити зелені насадження біля багатоповерхового будинку або біля приватної садиби на своїй вулиці, провулку, підприємцям — біля магазину, закладу громадського харчування тощо, сфотографувати та надіслати світлину на відповідну сторінку у Фейсбуці. 

Переможці гарантовано отримають тематичні подарунки за найкращі квітники на території Бахмацької міської територіальної громади.

Також організатори наголошують, що акція з квітниково-декоративного оформлення зелених зон на території Бахмацької громади може тривати постійно, а от конкурс має часові обмеження: з 8 до 31 травня.

 

Інші новини:


На Валу почали переносити гармати

У середу, 16 червня, в Чернігові на Валу почали переносити гармати углиб території Валу. Зі старих місць їх переносять тимчасово, на час капітального ремонту Гарматної алеї. Ремонт Гарматної алеї обійдеться у 67 мільйонів гривень, повідомляє Суспільне Чернігів.

2021-06-19 09:38