На Бахмаччині оголосили конкурс на кращий квітник

2021-05-07 11:43

Він проводиться у межах акції «Заквітчаймо Бахмаччину разом!». Організатори  запросили усіх бажаючих позмагатися у номінації на кращий квітник, повідомляється на сайті Бахмацької міської громади.

За умовами конкурсу, потрібно висадити зелені насадження біля багатоповерхового будинку або біля приватної садиби на своїй вулиці, провулку, підприємцям — біля магазину, закладу громадського харчування тощо, сфотографувати та надіслати світлину на відповідну сторінку у Фейсбуці. 

Переможці гарантовано отримають тематичні подарунки за найкращі квітники на території Бахмацької міської територіальної громади.

Також організатори наголошують, що акція з квітниково-декоративного оформлення зелених зон на території Бахмацької громади може тривати постійно, а от конкурс має часові обмеження: з 8 до 31 травня.

 

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21