На Бахмаччині оголосили конкурс на кращий квітник

2021-05-07 11:43

Він проводиться у межах акції «Заквітчаймо Бахмаччину разом!». Організатори  запросили усіх бажаючих позмагатися у номінації на кращий квітник, повідомляється на сайті Бахмацької міської громади.

За умовами конкурсу, потрібно висадити зелені насадження біля багатоповерхового будинку або біля приватної садиби на своїй вулиці, провулку, підприємцям — біля магазину, закладу громадського харчування тощо, сфотографувати та надіслати світлину на відповідну сторінку у Фейсбуці. 

Переможці гарантовано отримають тематичні подарунки за найкращі квітники на території Бахмацької міської територіальної громади.

Також організатори наголошують, що акція з квітниково-декоративного оформлення зелених зон на території Бахмацької громади може тривати постійно, а от конкурс має часові обмеження: з 8 до 31 травня.

 

Інші новини:


Чернігів увійшов до топ-5 рейтингу міст України

Чернігів посів четверте місце у рейтингу найкращих міст України за результатами щорічного Українського муніципального опитування Міжнародного республіканського інституту. Результати дослідження оприлюднило видання «Новое время».

2021-09-24 13:14