Чернігівська область: за минулу добу рятувальники ліквідували 7 пожеж

2021-05-07 10:16

За минулу добу підрозділами Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 7 пожеж, з яких 4 пожежі виникли у житловому секторі громадян та 3 в природних екологічних системах.

Причинами загорянь послужило необережність під час куріння, необережне поводження з вогнем та коротке замикання електромережі. Внаслідок пожежі знищено та пошкоджено 4 будівлі. Загальна площа пройдена вогнем у природних екологічних системах склала понад 1 га. 

Незважаючи на чисельні заклики надзвичайників ДСНС через наявні засоби масової інформації та під час проведення профілактичних відпрацювань населених пунктів, громадяни нехтують правилами пожежної безпеки, в результаті чого з початку року на Чернігівщині виникло 1024 пожежі. У вогні загинуло 44 особи, ще 21 травмовано.

 

Інші новини:


"Сьогодні у нас новий відлік часу, і ми, попри все, рухаємося вперед"

Найкращим подарунком на нещодавній день народження для голови Чернігівської обласної ради Олени Дмитренко був прапор артилерійської бригади. "Артилеристи - справжні боги війни, - говорить пані Олена. - Я мала щастя з ними познайомитися. Наразі вони знову повертаються на бойові позиції. Це - нереальні хлопці, які щодня ризикують своїм життям, але в них зовсім немає помпезності. Немає такого: “Я - герой-захисник!" І стукання себе в груди. Амбіції - це не про них. Вони просто живуть тим, що захищають нас. Спілкуючись із такими воїнами, змінюєш свою думку про все, розумієш, наскільки у нас є круті ЗСУ-шники. І відчуваєш невимовну повагу. Бо вони просто роблять те, що мають робити, і йдуть до перемоги".

2022-08-09 16:42