Чернігівська область: за минулу добу рятувальники ліквідували 7 пожеж

2021-05-07 10:16

За минулу добу підрозділами Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 7 пожеж, з яких 4 пожежі виникли у житловому секторі громадян та 3 в природних екологічних системах.

Причинами загорянь послужило необережність під час куріння, необережне поводження з вогнем та коротке замикання електромережі. Внаслідок пожежі знищено та пошкоджено 4 будівлі. Загальна площа пройдена вогнем у природних екологічних системах склала понад 1 га. 

Незважаючи на чисельні заклики надзвичайників ДСНС через наявні засоби масової інформації та під час проведення профілактичних відпрацювань населених пунктів, громадяни нехтують правилами пожежної безпеки, в результаті чого з початку року на Чернігівщині виникло 1024 пожежі. У вогні загинуло 44 особи, ще 21 травмовано.

 

Інші новини:


Приголомшливий успіх чернігівських плавців на чемпіонаті світу

Чернігівські плавці з інвалідністю вибороли 2 золоті та 11 срібних нагород на 1-му Чемпіонаті світу з плавання на короткій воді серед спортсменів з порушеннями слуху. Змагання проходили з 13 по 21 листопада у місті Ґлівіце (Польща), повідомляє Новий Чернігів.

2021-11-29 08:31