Чому для нас настільки важлива підтримка з боку Сполучених Штатів наших реформ

2021-05-07 10:03

Про економічну складову вчорашньої розмови Президента Володимира Зеленського та Держсекретаря Ентоні Блінкена розповіла на своїй ФБ-сторінці заступник Керівника Офісу Президента України Юлія Свириденко.

«Чому для нас настільки важлива підтримка з боку Сполучених Штатів наших реформ? Тому що всі вони створюють умови для економічного розвитку України.

Ми продовжуємо зміцнювати антикорупційну інфраструктуру. 

Створюється Бюро економічної безпеки – новий інтелектуальний центр, робота якого базуватиметься на використанні сучасних ризик-орієнтованих методів кримінального аналізу. Продовжуємо реформу митниці та податкової служби. 

Триває важлива  для нас  реформа корпоративного управління державними компаніями за міжнародними принципами.

Затверджено політики власності, ключові показники ефективності наглядових рад та індивідуальні плани з корпоративного управління найбільших державних компаній, включаючи НАК Нафтогаз. 

Монетарна політика Нацбанку залишається послідовною та виваженою. Ми продовжуємо зміцнення та розвиток фінансової системи. Упевнено скорочуємо «погані кредити» у державних банках.

Триває реалізація земельної реформи. Окрім створення інфраструктури чесного та прозорого ринку ми плануємо покращити умови доступу до фінансування для українських фермерів. 

Для зміцнення енергетичної безпеки України дуже важливим є нарощування власного видобутку газу. Тому ми зацікавленні у нових технологіях, інвестиціях та взаємовигідному співробітництву із США у проектах газовидобутку, зокрема, на  шельфі Чорного моря - проекті, успіх якого має не лише енергетичне, але й геополітичне значення.

Україна також сподівається на подальшу підтримку США у  відновленні українського Донбасу. Нам дуже важливо побудувати нову сучасну конкурентоспроможну економіку на сході країни.

Чим сильнішою ставатиме Україна, тим сильнішого союзника та друга матиме США у Європі», - зазначила Юлія Свириденко.

 

Інші новини:


Голова Чернігівської ОДА і керівник Нацполіції перевірили посилений захист кордону з Білоруссю

Голова Національної поліції України Ігор Клименко 23 листопада перебував із робочою поїздкою на Чернігівщині — у пункті пропуску «Нові Яриловичі» через державний кордон України з Республікою Білорусь.

2021-11-26 15:30