У ПП «Агро-Трейдер» працюють фахівці з різних регіонів України

2021-05-07 05:10

Володимир Миколайович Коломієць, керуючий ПП «Агро-Трейдер»:

— ПП «Агро-Трейдер» — дуже потужне підприємство. Воно дає людям сотні робочих місць. Торік у нас запровадили нові технології з посіву кукурудзи, соняшника, ми використовуємо рідкі комплексні добрива. Спеціально закупили нове сучасне обладнання: сівалки Horsch, Vaderstad, 14-кубовий бензовоз, трактори John Deere. Але на цих машинах можуть працювати лише спеціально навчені фахівці. Тож до нас на роботу приїхали молоді агрономи, інженери з різних регіонів країни (Запоріжжя, Київщини, Західної України). Одразу виникла потреба облаштувати для них гуртожиток. Знайшлася потрібна будівля – контора підприємства. І торік розпочали ремонтні робити. Завезли спеціальне обладнання, меблі, техніку. В кожну кімнату поставили ліжка, тумбочки, стільці, по два обігрівачі, шафу, холодильник, електричний чайник; видали на руки по два комплекти постільної білизни. У кімнаті живе по двоє-четверо робітників. Є такі, що розраховані на одну людину. Обід і вечерю привозимо в гуртожиток. Дуже скоро доробимо кухню, і хлопцям буде ще зручніше. Цьогоріч ми придбали два мікроавтобуси, які возять людей на роботу та з роботи, 

Зарплатою наші працівники не ображені, отримують її вчасно. За сім років моєї роботи у нас жодного разу не було затримки. Якщо людині потрібні гроші на лікарню чи якусь іншу важливу справу, ми виділяємо кошти. Найбільш затребувані сьогодні агрономи. На них тримається все господарство. Не буде врожаю — не буде й зарплати. 

Звісно, на підприємстві працюють і місцеві робітники та спеціалісти. Маємо багато пайовиків, із якими розраховуємося вчасно. 
Торік ми зробили для села ще одну велику справу — провели Інтернет. Вирішити це питання нам допоміг генеральний директор групи компаній «Інтер» Михайло Миколайович Бондар. І завдяки нашим керівникам ми власними силами провели Інтернет із Ічні в Гужівку. А потім попросили підрядників, які займаються Інтернетом, провести його в гуртожиток. Усі працівники дуже задоволені, — розповідає Володимир Коломієць. 

Мешканка Гужівки Галина Супрун поселяє людей у гуртожиток та дбає про порядок у кімнатах, санвузлі й інших приміщеннях на всіх поверхах. Своєю роботою жінка задоволена, зокрема, радіє з того, що їхні землі обробляє таке гарне підприємство, як ПП «Агро-Трейдер». Пані Галина проводить екскурсію гуртожитком. Показує кімнати для охорони, обслуговуючого персоналу, робітників підприємства, душову, кухню, санвузол. Усюди чисто, охайно. Незабаром у фоє буде зона відпочинку. Поставлять м’який куточок, телевізор, квіти. 

— До нас приїжджає багато молодих спеціалістів, і це не може не радувати. Агрономи, механізатори, трактористи, інженери. Роботи всім вистачає. Той, хто хоче працювати, — працює. Є такі, що живуть у гуртожитку постійно, а є ті, що приїжджають сюди періодично. Один час тут мешкало понад двадцять осіб. Ми раді, що у нас є таке підприємство, що завдяки «Агро-Трейдеру» наше село живе, а люди працюють на рідній землі. Ми дуже вдячні керівникам за їхню увагу і підтримку Гужівки та гужівців. Вони справжні господарі, — каже пані Галина. 

— Я працюю в гуртожитку з перших днів відкриття. А до цього трудилася в Києві. Насправді дуже зручно, коли у твоєму рідному селі є робота і тобі не треба нікуди їхати. У мене маленька дитина, її треба годувати, одягати. Я задоволена своєю роботою і тим, що моя дитина поруч зі мною. Сподіваюся, в нашому селі згодом з’явиться ще більше робочих місць, — розповідає інша працівниця гуртожитку Віта Коломієць. 

За словами мешканців, водою Гужівку ПП «Агро-Трейдер» забезпечило власними силами. Навіть прийняли на роботу двох людей, відповідальних за воду. І якщо у когось із мешканців села трапилися пориви або якась інша неполадка, то робочі їм усе ремонтують безкоштовно. Крім того, на підприємстві є спеціальна машина, яка за потреби безкоштовно надає пайовикам ритуальні послуги. 

Гужівці дуже вдячні аграріям, які працюють на їхній землі, за підтримку та допомогу. 

— Велике спасибі нашому директорові Михайлу Миколайовичу Бондарю за те, що він у нас є. Цій людині вдячні всі наші пайовики, дуже багато мешканців наших сіл. Михайло Миколайович дуже відповідальний, вольовий, людяний і порядний чоловік. Він ніколи не залишиться осторонь чужої біди. Велике спасибі й нашим інвесторам за робочі місця, гідну зарплатню і те добро, яке вони роблять для людей, — говорить Володимир Коломієць. 

Валентина НАУМЕНКО
Фото авторки

Інші новини:


"Сьогодні у нас новий відлік часу, і ми, попри все, рухаємося вперед"

Найкращим подарунком на нещодавній день народження для голови Чернігівської обласної ради Олени Дмитренко був прапор артилерійської бригади. "Артилеристи - справжні боги війни, - говорить пані Олена. - Я мала щастя з ними познайомитися. Наразі вони знову повертаються на бойові позиції. Це - нереальні хлопці, які щодня ризикують своїм життям, але в них зовсім немає помпезності. Немає такого: “Я - герой-захисник!" І стукання себе в груди. Амбіції - це не про них. Вони просто живуть тим, що захищають нас. Спілкуючись із такими воїнами, змінюєш свою думку про все, розумієш, наскільки у нас є круті ЗСУ-шники. І відчуваєш невимовну повагу. Бо вони просто роблять те, що мають робити, і йдуть до перемоги".

2022-08-09 16:42