Поважний ювілей у відділенні стаціонарного догляду

2021-05-06 12:00

Днями поважну дату – 90 річчя – відсвяткував підопічний відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання с. Карпилівка  Кулик Василь Миколайович.

Із солодким подарунком, квітами та словами щирих привітань, побажань міцного здоров'я, радості та миру до ювіляра завітали заступник селищного голови з гуманітарних питань та соціальної політики Ніна Бондаренко та директор Срібнянського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Жанна Пиндюра. В свою чергу Василь Миколайович при доброму здоров'ї та настрої побажав присутнім добра, злагоди та миру.

Фото з сайту Срібнянської селищної ради

 

Інші новини:


"Сьогодні у нас новий відлік часу, і ми, попри все, рухаємося вперед"

Найкращим подарунком на нещодавній день народження для голови Чернігівської обласної ради Олени Дмитренко був прапор артилерійської бригади. "Артилеристи - справжні боги війни, - говорить пані Олена. - Я мала щастя з ними познайомитися. Наразі вони знову повертаються на бойові позиції. Це - нереальні хлопці, які щодня ризикують своїм життям, але в них зовсім немає помпезності. Немає такого: “Я - герой-захисник!" І стукання себе в груди. Амбіції - це не про них. Вони просто живуть тим, що захищають нас. Спілкуючись із такими воїнами, змінюєш свою думку про все, розумієш, наскільки у нас є круті ЗСУ-шники. І відчуваєш невимовну повагу. Бо вони просто роблять те, що мають робити, і йдуть до перемоги".

2022-08-09 16:42