В Україні держслужбовцям будуть нараховувати зарплату за результатами їх роботи

2021-05-06 05:48

Експериментальний проект по впровадженню системи оплати праці на державній службі на основі класифікації посад буде запущений в Секретаріаті Кабінету міністрів України (СКМУ), Національному агентстві з питань державної служби (Надсен) і його територіальних органах, Мінфіні і Міністерстві цифровий трансформації, повідомляє today.ua.

Триватиме "пілот" з 2021 по 2022 рік. Мета програми полягає в тому, щоб державні службовці могли підвищити свої доходи за рахунок поліпшення якості своєї праці.

Звичайно ж, не йдеться про топ-чиновників, заробітки яких досить високі, але величезна частина фахівців у держсекторі отримують мінімальну зарплату. На думку експертів, така ситуація негативно впливає на весь апарат державного управління, спостерігається масовий відтік професійних кадрів.

Очікується, що в державному секторі вдасться підвищити рівень оплати праці, але зарплата кожного окремого спеціаліста буде залежати від результатів його роботи. Розробники реформи впевнені, що таким чином доходи держслужбовців стануть ближчими до ринкових і це приверне професіоналів на вакантні посади в державних органах.

Фото з Інтернету 

Інші новини:


Красивий бізнес, який не здався, першим відкрився після активної фази бойових дій, навчає своїх та надихає жінок Чернігова

П’ять років тому відкрився відомий чернігівський магазин жіночого одягу, взуття та аксесуарів "KriStal" (проспект Перемоги, 119А). За цей час його вподобало багато чернігівок (і не тільки!). І ось воно, свято першого ювілею. На ньому побували давні й нові друзі, прихильниці магазину, бізнес-пані й панянки, котрі постійно приходять сюди за стильними речами, привітним та професійним обслуговуванням, консультаціями й обов’язково – за гарним настроєм.

2022-08-16 08:55