Пайовиків – не ображають!

2021-05-06 05:36

Робочий день Олександра Михайловича Ющенка, керуючого відділком ПП «Агро-Трейдер»  с. Припутні, як і в багатьох на селі, починається на світанку. 

Зробити потрібно багато, часто у добі не вистачає годин. Навесні та влітку це особливо помітно – підготовка землі до посіву, сівба, обробка посівів, їхній захист… А восени – збір урожаю. 

Хоча працівників у відділку не багато – лише семеро – встигають зробити все, ще й людям допомагають, каже Олександр Ющенко. Адже до нього, як до представника одного з найвідоміших і найбільших підприємств Ічнянщини – ПП «Агро-Трейдер», що входить до групи компаній «Інтер», звертаються зі своїми проблемами мешканці. Звертаються і в біді, і в радості, ніхто з пайовиків відмови не має, запевняє Олександр Ющенко. 

Нелегкі часи зараз, люди хворіють, помирають… У цій біді і машину за потреби нададуть, і заправлять, і матеріальну допомогу випишуть – щонайменше тисячу гривень. А, не дай Боже, пожежа? І тут на допомогу приходять його працівники – виїжджає пожежна машина, навіть до сусідніх селищ, пальне заливають до автівки також власним коштом. 

Із гордістю Олександр Михайлович розповідає про гарно налагоджену роботу. Взимку, каже, снігу насипало – як у старі часі, перемети були височенькі. Жителі сусідньої Дорогинки на лижах пересуваються, а в Припутнях – усе почищено: хоч пішки, хоч на автівці, хоч навіть і на велосипеді їдь. І їздили! Взимку – на велосипеді!

З весною розпочинається робота на землі – і тут на допомогу приходить відділок «Агро-Трейдера»: для паойвиків за пільговою ціною допомагають зорати городи.

Олександр Ющенко пригадує: колись до Припутнів приїхав Михайло Миколайович Бондар, генеральний директор групи компаній «Інтер», до якої входить і «Агро-Трейдер». Перші слова, що від нього почули: «Пайовиків – не ображати!»  

І не ображають. Нині за один пай людина отримує 10 тисяч гривень, гроші виплачуються регулярно, розповідає Олександр Ющенко. Більше того, за потреби, наприклад, за станом здоров’я людина може попросити виплатити гроші наперед. У договорі можна передбачити і такий пункт, каже Олександр Михайлович, і за кілька днів гроші переведуть на картку. Такі випадки були, і людям обов’язково йшли назустріч. 

Не забувають ветеранів – на 9 Травня їх обов’язково вітають. Не залишаються поза увагою й інші свята – 8 Березня, Новий рік тощо. 

Налагоджена співпраця зі старостою села – завжди відгукуються на прохання допомогти обкосити траву, прибрати на кладовищі, розчистити дорогу, допомогти з дровами, провести зварювальні роботи…

Особлива гордість селища – футбольна команда «Надія-Інтер», якою припутнівчани дуже пишаються, адже жодне село Ічнянщини, окрім с. Припутні, своєї футбольної команди не має. До речі, два роки тому «Надія-Інтер» була відзначена як команда, що стала на Чернігівщині проривом сезону. Спонсор команди – група компаній «Інтер», керівництво яких вважає, що розвиток спорту на селі має бути серед особливих пріоритетів. 

Алла ПРИМА
Фото авторки

 

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21