Новий центральний склад автозапчастин – особливий привід для гордості

2021-04-30 11:05

Не так давно на «Інтері» запрацював новий склад запчастин для сільгосптехніки. І це особливий привід для гордості керівництва господарства, адже раніше їх зберігали на різних старих складах на чотирьох підприємствах. На пошук потрібної запчастини часто доводилося витрачати чимало часу.

Це ж – сучасне приміщення, площею в 1000 кв. м, розповідає головний інженер підприємства Роман Скляренко, до того повністю автоматизоване. Все, що необхідно зробити завідувачу центральним складом Сергієві Борщу, це ввести назву потрібної одиниці в комп’ютерній базі, і відразу є можливість побачити в базі 1С, на якому ряду, в якому зі стелажів вона зберігається. За допомогою сканера зчитати код на ячейці зберігання, підтвердити через комп’ютер відповідність і перемістити потрібну запчастину за призначенням на інженера. 

Наразі розробляється нова програма, що має назву «Планшет інженера». Вона має полегшити роботу завідувачу складом, інженерам підприємств. І надасть можливість віддалено, навіть о будь-якій порі доби, побачити наявність на складі запчастин, обрати необхідну за номером у каталозі й заздалегідь автоматично перемістити її за призначенням. 

Алла ПРИМА 
Фото авторки

Інші новини:


У Чернігові три школи можуть працювати навіть при введенні червоної зони

Сьогодні під час наради в міській раді начальник Чернігівського управління освіти Василь Білогура повідомив, що в трьох чернігівських школах вакцинацією охоплено практично 100% колективу. А це означає, що ці заклади можуть працювати навіть при введенні в місті червоної зони.

2021-10-19 13:58