Новий центральний склад автозапчастин – особливий привід для гордості

2021-04-30 11:05

Не так давно на «Інтері» запрацював новий склад запчастин для сільгосптехніки. І це особливий привід для гордості керівництва господарства, адже раніше їх зберігали на різних старих складах на чотирьох підприємствах. На пошук потрібної запчастини часто доводилося витрачати чимало часу.

Це ж – сучасне приміщення, площею в 1000 кв. м, розповідає головний інженер підприємства Роман Скляренко, до того повністю автоматизоване. Все, що необхідно зробити завідувачу центральним складом Сергієві Борщу, це ввести назву потрібної одиниці в комп’ютерній базі, і відразу є можливість побачити в базі 1С, на якому ряду, в якому зі стелажів вона зберігається. За допомогою сканера зчитати код на ячейці зберігання, підтвердити через комп’ютер відповідність і перемістити потрібну запчастину за призначенням на інженера. 

Наразі розробляється нова програма, що має назву «Планшет інженера». Вона має полегшити роботу завідувачу складом, інженерам підприємств. І надасть можливість віддалено, навіть о будь-якій порі доби, побачити наявність на складі запчастин, обрати необхідну за номером у каталозі й заздалегідь автоматично перемістити її за призначенням. 

Алла ПРИМА 
Фото авторки

Інші новини:


"Сьогодні у нас новий відлік часу, і ми, попри все, рухаємося вперед"

Найкращим подарунком на нещодавній день народження для голови Чернігівської обласної ради Олени Дмитренко був прапор артилерійської бригади. "Артилеристи - справжні боги війни, - говорить пані Олена. - Я мала щастя з ними познайомитися. Наразі вони знову повертаються на бойові позиції. Це - нереальні хлопці, які щодня ризикують своїм життям, але в них зовсім немає помпезності. Немає такого: “Я - герой-захисник!" І стукання себе в груди. Амбіції - це не про них. Вони просто живуть тим, що захищають нас. Спілкуючись із такими воїнами, змінюєш свою думку про все, розумієш, наскільки у нас є круті ЗСУ-шники. І відчуваєш невимовну повагу. Бо вони просто роблять те, що мають робити, і йдуть до перемоги".

2022-08-09 16:42