Чернігівці зібрали на передову Великодні подарунки

2021-04-30 09:24

- Від військового капелана отця Антонія ми дізналися, що планується така поїздка і долучилися до цієї справи. Наші підприємці та орендарі сумісно вирішили зібрати харчі до Великодня нашим військовим, адже хоча б в таке велике свято вони повинні відчувати тепло рідного дому. Це цукерки, ковбаси, сири, домашні копченості тощо. Майже вся продукція власного виробництва. Загальна вага більше 100 кілограм, - зазначила представниця торгового парку «Ремзавод» м. Чернігова Ольга.

Велику допомогу надали також ветерани, волонтери, місцеві мешканці, діти тощо.

- Наші ветерани на чолі з Андрієм Требухом випекли 8 тисяч пасок для хлопців на Схід України. Завдяки голові Гончарівської громади Віталію Руднику ми маємо більше тисячі яєць, які варили та фарбували діти та мешканці з Гончарівського. Допомагали нам скрізь, навіть присипку до пасок з Західної України присилали. Ми веземо все в герметичних ведрах аби воно залишилося свіжим. Особисто будемо їхати, щоб вчасно все доставити, - повідомив протоієрей Антоній (Панасенко) головний капелан військ оперативного командування «Північ».

Частину пасок організатори вже доставили у військові частини Чернігівського гарнізону для строковиків. 

Тож незабаром великодні харчі потраплять до воїнів із Сіверщини, які виконують бойові завдання  на фронті. 

Ігор Березинський, спеціальний кореспондент Інформагентства МО України АрміяInform
Фото: автора

Інші новини:


"Сьогодні у нас новий відлік часу, і ми, попри все, рухаємося вперед"

Найкращим подарунком на нещодавній день народження для голови Чернігівської обласної ради Олени Дмитренко був прапор артилерійської бригади. "Артилеристи - справжні боги війни, - говорить пані Олена. - Я мала щастя з ними познайомитися. Наразі вони знову повертаються на бойові позиції. Це - нереальні хлопці, які щодня ризикують своїм життям, але в них зовсім немає помпезності. Немає такого: “Я - герой-захисник!" І стукання себе в груди. Амбіції - це не про них. Вони просто живуть тим, що захищають нас. Спілкуючись із такими воїнами, змінюєш свою думку про все, розумієш, наскільки у нас є круті ЗСУ-шники. І відчуваєш невимовну повагу. Бо вони просто роблять те, що мають робити, і йдуть до перемоги".

2022-08-09 16:42