У Новгороді-Сіверському побудують цех сухого молока та сухої сироватки

2021-04-30 08:19

З цього приводу у Новгород-Сіверській міській раді днями відбулися громадські слухання за участі представників проєктної організації ПП фірма «Майстерня архітектора Травки В.А.», що є розробником проєкту, членів територіальної громади, представників органу місцевого самоврядування та виконавчої влади, повідомляється на сайті ради.

Цех має розміститися на території земельної ділянки орієнтовною площею 5,0463 га, яка розташована в межах міста Новгород-Сіверський, обмежену вулицею Залінійна та елементами ландшафту. 

Розроблений проєкт містобудівної документації, що презентували на слуханнях, має на меті «визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними нормами та санітарно-гігієнічними нормами, визначення містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки».  

Власником ділянки проєктування та будівель і споруд на території проєктування є Приватне Акціонерне Товариство «Новгород-Сіверський сирзавод». Спеціалізація даного підприємства – переробка молока та виготовлення продукції з молока.

Громадські слухання погодили оприлюднений проєкт ДТП. Разом із тим, у разі пропозицій громадськості, що можуть надійти після проведення громадських слухань (але не пізніше ніж у встановлений законодавством термін), їх візьмуть до уваги.

Фото з сайту Новгород-Сіверської міської ради

Інші новини:


Ірис Новакова – творець неповторного солодкого мистецтва

Те, що робить ця жінка з прекрасним ім’ям Ірис – не піддається короткому  опису. Це – справжні кондитерські шедеври, втілення її фантазій та бачення навколишньої краси, які, крім прекрасного зовнішнього оформлення, відрізняються особливим смаком.

2022-02-24 16:13