У Новгороді-Сіверському побудують цех сухого молока та сухої сироватки

2021-04-30 08:19

З цього приводу у Новгород-Сіверській міській раді днями відбулися громадські слухання за участі представників проєктної організації ПП фірма «Майстерня архітектора Травки В.А.», що є розробником проєкту, членів територіальної громади, представників органу місцевого самоврядування та виконавчої влади, повідомляється на сайті ради.

Цех має розміститися на території земельної ділянки орієнтовною площею 5,0463 га, яка розташована в межах міста Новгород-Сіверський, обмежену вулицею Залінійна та елементами ландшафту. 

Розроблений проєкт містобудівної документації, що презентували на слуханнях, має на меті «визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними нормами та санітарно-гігієнічними нормами, визначення містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки».  

Власником ділянки проєктування та будівель і споруд на території проєктування є Приватне Акціонерне Товариство «Новгород-Сіверський сирзавод». Спеціалізація даного підприємства – переробка молока та виготовлення продукції з молока.

Громадські слухання погодили оприлюднений проєкт ДТП. Разом із тим, у разі пропозицій громадськості, що можуть надійти після проведення громадських слухань (але не пізніше ніж у встановлений законодавством термін), їх візьмуть до уваги.

Фото з сайту Новгород-Сіверської міської ради

Інші новини:


Про ВІЛ – компетентно. І з перших уст

День, коли світ згадує людей, які померли від СНІДу, цього року припадає на 16 травня. Із нагоди цієї дати в пресцентрі DPNEWS.COM.UA відбулася зустріч із головою правління благодійної організації «Чернігівська МЕРЕЖА» Анжелою Мойсеєнко.

2021-05-14 08:51