Майстри – золоті руки

2021-04-29 11:43

Так про своїх підлеглих Володимира Кривенка, Сергія Міщенка та й інших, хто працює у відділку ПП «Агро-Трейдер» у с. Припутні, відгукується керуючий відділком Олександр Ющенко. 

Каже, хлопці здатні відремонтувати і відродити майже з небуття будь-яку техніку, поставити її на колеса і запустити.
В тому, що це справді так, пересвідчилася на власні очі – у величезному ангарі стоять і сяють, мов нові копійки, дві автівки – вантажівка ГАЗ-52 і пожежна машина.

Володимир Кривенко працює на обох, а на моє прохання з гордістю демонструє вогняно-червону – пожежну. Розповідає, машина залишилася ще з часів колгоспу, згодом була в комунальному підприємстві, а коли хлопці вирішили взятися за її відновлення, побачили її в напіврозібраному стані. Багато запчастин взагалі не було, щось довелося виточувати самим, щось купували або міняли. Рихтували, шпаклювали, фарбували і, врешті, зробили лялечку. Вся «начинка», необхідна для справжньої пожежної машини, куплена за кошти організації.

Авто у складі двох одиниць екіпажу – такий собі міні добровільний пожежний загін – виїжджає на гасіння пожеж навіть на допомогу сусідам, а Володимир, який, до речі, має і бойовий досвід – воював колись в Афганістані, отримав багато нагород, – на ній і за водія, і за пожежного. 

В автопарку відділку є ще два трактори – також спадок із колгоспних часів. На них працюють, самі ж їх і ремонтують. 

Олександр Ющенко запевняє, на хлопців покладається, як на себе – колектив у них хоч і невеликий, але дружний і працьовитий.  

Алла ПРИМА
Фото авторки

Інші новини:


Світло її душі

Цю тендітну всміхнену жінку хочеться слухати й слухати – правильна українська мова, співочий голос і… цікаві історії з життя. Втім, про себе вона говорить не дуже охоче, а ось про свою бабуню Наталю, дідуся Трохима, маму Саню і тата Михайла – залюбки. Й оживають у її розповідях історії давно минулих днів...

2021-09-20 12:14