Ігор ВДОВЕНКО зустрівся з медійниками області

2019-06-19 10:54

З нагоди Дня журналіста відбулася зустріч медійників Чернігівщини з головою обласної ради Ігорем Вдовенком, під час якої обговорювались основні аспекти цьогорічного творчого марафону, актуальні питання децентралізації в регіоні. Відповідно до даних травневого моніторингу Мінрегіону, наша область посіла другу сходинку серед лідерів децентралізації в Україні.
Отож уже другий рік поспіль обласна рада згуртовує представників ЗМІ Придесення в день їхнього професійного свята, аби урочисто дати своєрідний старт обласному конкурсові журналістських робіт із реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади, започаткованому рішенням 12-ї сесії обласної ради.

«Сприяти позитивному ставленню людей до змін і свідомому сприйняттю всіх цих перетворень у системі управління та адміністративно-територіального устрою можна лише завдяки широкому висвітленню й потужній інформаційній підтримці місцевих медіаресурсів», – підкреслив голова облради.

Умови проведення цьогорічного конкурсу журналістських робіт залишаються незмінними. Визначення переможців відбувається в чотирьох жанрових номінаціях: онлайн-публікація; публікація у друкованих ЗМІ; радіоматеріал; відеоматеріал, телепрограма, відео­сюжет. Тим паче, що перемога в конкурсі окрім шани та визнання принесе авторові й солідну грошову винагороду, адже І премія наразі становить 4, ІІ премія – 3, а ІІІ премія – відповідно 2 прожиткові мінімуми для працездатних осіб, встановлені на 1 грудня календарного року проведення конкурсу.

З нагоди Дня журналіста Ігор Вдовенко вручив працівникам ЗМІ низку відзнак найвищого представницького органу Чернігівщини. Зокрема, Подяки голови обласної ради оголошено керівникові комерційного відділу «Деснянської правди» Яні Горбик та кореспондентові «ДП» Сергієві Карасю. 

У ході дружньої розмови учасники зустрічі поділилися своїми роздумами про стан сучасної журналістики й ті виклики, які стоять сьогодні перед представниками ЗМІ.

Завершилося тепле спілкування спільним фото на згадку.

Людмила ПАРХОМЕНКО

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21