Бізнесу можуть дозволити працювати вже з четверга

2021-04-27 11:20

Про це міський голова Чернігова Владислав Атрошенко говорив під час розширеної щотижневої наради в Чернігівській міській раді. Навіть якщо Чернігів не вийде з «червоної» карантинної зони, він пропонує послабити обмеження  вже з 29 квітня.

У цей день, 29 квітня, має відбутися засідання державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, котра й має розглянути та прийняти відповідне  рішення. Начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Григорій Годун наголосив,  що поки цього не станеться, малий бізнес не може працювати.

Утім мер із цим не погодився.

- Нам потрібно, щоб бізнес почав працювати вже з четверга. Адже підприємцям потрібно отримати виторг перед святами. 
Налаштовуватися так, щоб із самого ранку в четвер приймати таке рішення. Я буду зустрічатися з головою облдержадміністрації та матиму розмову щодо цього, - зазначив Владислав Атрошенко.

Також він повідомив, що очікується приїзд до Чернігова Прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля. З ним мер буде узгоджувати питання про передачу місцевій владі повноважень щодо встановлення карантинних обмежень.

На цій же нараді прийнято рішення щодо поновлення з 5 травня роботи дошкільних дитячих закладів. Дата пов’язана з тим, що тільки з травня прогнозується більш тепла і комфортна погода. Зараз же, в досить сильне похолодання, у всіх приміщеннях садочків дуже холодно.

З цього ж дня в місті планується повернути до очного навчання початкову школу.

Що стосується старшої школи – по ній питання поки відкрите, оскільки її можна виводити тільки коли місто перестає бути в червоній епідемічній зоні. Тому офіційне рішення приймуть пізніше.
 

Інші новини:


Про ВІЛ – компетентно. І з перших уст

День, коли світ згадує людей, які померли від СНІДу, цього року припадає на 16 травня. Із нагоди цієї дати в пресцентрі DPNEWS.COM.UA відбулася зустріч із головою правління благодійної організації «Чернігівська МЕРЕЖА» Анжелою Мойсеєнко.

2021-05-14 08:51