Бізнесу можуть дозволити працювати вже з четверга

2021-04-27 11:20

Про це міський голова Чернігова Владислав Атрошенко говорив під час розширеної щотижневої наради в Чернігівській міській раді. Навіть якщо Чернігів не вийде з «червоної» карантинної зони, він пропонує послабити обмеження  вже з 29 квітня.

У цей день, 29 квітня, має відбутися засідання державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, котра й має розглянути та прийняти відповідне  рішення. Начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Григорій Годун наголосив,  що поки цього не станеться, малий бізнес не може працювати.

Утім мер із цим не погодився.

- Нам потрібно, щоб бізнес почав працювати вже з четверга. Адже підприємцям потрібно отримати виторг перед святами. 
Налаштовуватися так, щоб із самого ранку в четвер приймати таке рішення. Я буду зустрічатися з головою облдержадміністрації та матиму розмову щодо цього, - зазначив Владислав Атрошенко.

Також він повідомив, що очікується приїзд до Чернігова Прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля. З ним мер буде узгоджувати питання про передачу місцевій владі повноважень щодо встановлення карантинних обмежень.

На цій же нараді прийнято рішення щодо поновлення з 5 травня роботи дошкільних дитячих закладів. Дата пов’язана з тим, що тільки з травня прогнозується більш тепла і комфортна погода. Зараз же, в досить сильне похолодання, у всіх приміщеннях садочків дуже холодно.

З цього ж дня в місті планується повернути до очного навчання початкову школу.

Що стосується старшої школи – по ній питання поки відкрите, оскільки її можна виводити тільки коли місто перестає бути в червоній епідемічній зоні. Тому офіційне рішення приймуть пізніше.
 

Інші новини:


Красивий бізнес, який не здався, першим відкрився після активної фази бойових дій, навчає своїх та надихає жінок Чернігова

П’ять років тому відкрився відомий чернігівський магазин жіночого одягу, взуття та аксесуарів "KriStal" (проспект Перемоги, 119А). За цей час його вподобало багато чернігівок (і не тільки!). І ось воно, свято першого ювілею. На ньому побували давні й нові друзі, прихильниці магазину, бізнес-пані й панянки, котрі постійно приходять сюди за стильними речами, привітним та професійним обслуговуванням, консультаціями й обов’язково – за гарним настроєм.

2022-08-16 08:55