У Любечі відбувся мітинг-реквієм та відкриття пам’ятного знаку ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС

2021-04-26 15:20

Сьогодні виповнюється 35-а річниця Чорнобильської  катастрофи, яка є однією з найбільших техногенних катастроф в історії людства.

З нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції у Любечі відбувся мітинг-реквієм та відкриття пам’ятного знаку ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС. Загиблих героїв-ліквідаторів вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів. Настоятель Спасо-Преображенського храму отець Іоанн відслужив заупокійну літію. Присутнім чорнобильцям висловили слова подяки та вручили квіти, грамоти та пам’ятні медалі «За вірність бойовому братству».

Пам’ятний знак виготовлено за підтримки Агрохолдингу «Індустріальна молочна компанія» та депутата Чернігівської обласної ради від політичної партії «Рідний дім» Леоніда Петрова. Відкрили меморіал пам’яті голова Любецької територіальної громади Валерій Костильов, голова  Чернігівського відділення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація «Афганці» Чорнобиля» Юрій Русанов  і депутат Чернігівської обласної ради від політичної партії «Рідний дім» Леонід Петров.  

Вічна шана і пам’ять героям-ліквідаторам! 


 

Інші новини:


У Чернігові три школи можуть працювати навіть при введенні червоної зони

Сьогодні під час наради в міській раді начальник Чернігівського управління освіти Василь Білогура повідомив, що в трьох чернігівських школах вакцинацією охоплено практично 100% колективу. А це означає, що ці заклади можуть працювати навіть при введенні в місті червоної зони.

2021-10-19 13:58