У Любечі відбувся мітинг-реквієм та відкриття пам’ятного знаку ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС

2021-04-26 15:20

Сьогодні виповнюється 35-а річниця Чорнобильської  катастрофи, яка є однією з найбільших техногенних катастроф в історії людства.

З нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції у Любечі відбувся мітинг-реквієм та відкриття пам’ятного знаку ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС. Загиблих героїв-ліквідаторів вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів. Настоятель Спасо-Преображенського храму отець Іоанн відслужив заупокійну літію. Присутнім чорнобильцям висловили слова подяки та вручили квіти, грамоти та пам’ятні медалі «За вірність бойовому братству».

Пам’ятний знак виготовлено за підтримки Агрохолдингу «Індустріальна молочна компанія» та депутата Чернігівської обласної ради від політичної партії «Рідний дім» Леоніда Петрова. Відкрили меморіал пам’яті голова Любецької територіальної громади Валерій Костильов, голова  Чернігівського відділення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація «Афганці» Чорнобиля» Юрій Русанов  і депутат Чернігівської обласної ради від політичної партії «Рідний дім» Леонід Петров.  

Вічна шана і пам’ять героям-ліквідаторам! 


 

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21