У Новгород-Сіверській громаді планують зробити реконструкцію газорозподільної системи

2021-04-26 07:56

Новгород-Сіверський міський голова Людмила Ткаченко зустрілася з головою правління АТ «Чернігівгаз» Аллою Яровою, яка під час свого візиту до Новгорода-Сіверського зустрілася зі старостами населених пунктів громади та депутатами міської ради, повідомляється на сайті ради.

На зустрічі вона окреслила основні моменти, які впливають на розподіл природного газу, йшлося про обслуговування вузлів обліку, боржників (у громаді таких п’ята частина від кількості усіх споживачів).

Алла Ярова повідомила, що в Новгороді-Сіверському планують відкрити Центр обслуговування клієнтів. У 2021 році на реконструкцію газового обладнання для громади буде виділено 1,5 мільйони гривень.

Разом із керівництвом Новгород-Сіверської громади вона відвідала центральну міську лікарню. Від АТ«Чернігівгаз» привезли в подарунок гінекологічне обладнання та необхідні для медиків у період пандемії засоби індивідуального захисту.

Інші новини:


Годування груддю найкраще для здоров’я матері та дитини

Всесвітній тиждень підтримки грудного вигодовування проводиться щорічно з 1 по 7 серпня за ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я.

2021-08-05 10:06