У Новгород-Сіверській громаді планують зробити реконструкцію газорозподільної системи

2021-04-26 07:56

Новгород-Сіверський міський голова Людмила Ткаченко зустрілася з головою правління АТ «Чернігівгаз» Аллою Яровою, яка під час свого візиту до Новгорода-Сіверського зустрілася зі старостами населених пунктів громади та депутатами міської ради, повідомляється на сайті ради.

На зустрічі вона окреслила основні моменти, які впливають на розподіл природного газу, йшлося про обслуговування вузлів обліку, боржників (у громаді таких п’ята частина від кількості усіх споживачів).

Алла Ярова повідомила, що в Новгороді-Сіверському планують відкрити Центр обслуговування клієнтів. У 2021 році на реконструкцію газового обладнання для громади буде виділено 1,5 мільйони гривень.

Разом із керівництвом Новгород-Сіверської громади вона відвідала центральну міську лікарню. Від АТ«Чернігівгаз» привезли в подарунок гінекологічне обладнання та необхідні для медиків у період пандемії засоби індивідуального захисту.

Інші новини:


"Сьогодні у нас новий відлік часу, і ми, попри все, рухаємося вперед"

Найкращим подарунком на нещодавній день народження для голови Чернігівської обласної ради Олени Дмитренко був прапор артилерійської бригади. "Артилеристи - справжні боги війни, - говорить пані Олена. - Я мала щастя з ними познайомитися. Наразі вони знову повертаються на бойові позиції. Це - нереальні хлопці, які щодня ризикують своїм життям, але в них зовсім немає помпезності. Немає такого: “Я - герой-захисник!" І стукання себе в груди. Амбіції - це не про них. Вони просто живуть тим, що захищають нас. Спілкуючись із такими воїнами, змінюєш свою думку про все, розумієш, наскільки у нас є круті ЗСУ-шники. І відчуваєш невимовну повагу. Бо вони просто роблять те, що мають робити, і йдуть до перемоги".

2022-08-09 16:42