Шановні керівники підприємств, установ і організацій!

2021-04-26 07:33

Дорогі земляки!

Непомітно, але в той же час стрімко плине час, залишаючи в нашій пам’яті спогади про найважливіші події життя. У кожної людини життєвий шлях неповторний і спогади також різні. Але існують події, які пам’ятні всій громаді. Для чернігівців – це 26 квітня 1986 року, страшний день Чорнобильської катастрофи. Щорічно, у цей день ми із сумом згадуємо про загиблих і померлих від наслідків аварії, про залишені міста і села, де століттями жили наші предки, не відаючи про лихо, яке прийде на Чорнобильську землю.

Цього року сумна, 35 річниця Чорнобильської трагедії збіглася  із COVID-19 – епідемією, яка унеможливлює проведення масових урочистих заходів та вимагає виконання інших, протиепідемічних, запобіжних правил. У цих умовах, стосовно проведення пам’ятних заходів, зростає роль керівників підприємств, установ і організацій області. Ліквідатори наслідків аварії, евакуйовані та інші постраждалі від аварії на ЧАЕС заслуговують на увагу, незважаючи на складну ситуацію в державі та  області.

Закликаємо (просимо) керівників підприємств, установ і організацій області підставити плече місцевим органам виконавчої влади та органам місцевого самоврядування, згадати у своїх трудових колективах про  непрості й трагічні дні квітня-травня 1986 року, про своїх працівників- чорнобильців – як тих, хто працює, так і пенсіонерів, та по можливості віддячити їм теплим словом і доречною увагою.

Голова Чернігівської обласної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» Анатолій ЛІГУН

Інші новини:


Чернігів увійшов до топ-5 рейтингу міст України

Чернігів посів четверте місце у рейтингу найкращих міст України за результатами щорічного Українського муніципального опитування Міжнародного республіканського інституту. Результати дослідження оприлюднило видання «Новое время».

2021-09-24 13:14