Учні початкових класів у Ніжині повернулися до очного навчання

2021-04-20 12:00

Від 20 квітня у Ніжині до навчання повернулися учні 1-4 класів закладів загальної середньої освіти. Всі інші учні продовжують навчатися дистанційно. Таке рішення було ухвалено на засіданні міської комісії з питань надзвичайних ситуацій, повідомляє Суспільне.

Як повідомив міський голова Ніжина Олександр Кодола, рішення повернути дітей до школи прийняли у зв’язку з численними зверненнями батьків.

«Рішення було прийнято комісією і було вирішено пом’якшити карантинні обмеження. В першу чергу, це – реакція на численні звернення батьків, яким немає куди дівати дітей у такому віці. Це перше. По-друге, рішення комісії базувалося на показниках захворюваності, є певний спад. На сьогодні на 1700 дітей у нас п’ять хворіє, і тому такі пом’якшення були прийняті нашою Ніжинською комісією», – повідомив міський голова Ніжина Олександр Кодола.

З його слів, 20 квітня школярі 1-4 класів розпочали навчання з дотриманням усіх карантинних вимог.

«Це: дистанція і масковий режим, і дезінфекція, у першу чергу. В принципі, всі ці вимоги, звичайно, дотримуються», – сказав міський голова.

Він додав, якщо рівень захворюваності на COVID-19 зростатиме серед дітей молодших класів, то вони повернуться до дистанційного навчання. Наразі заклади дошкільної освіти продовжують працювати у звичному режимі.

Інші новини:


Наші за кордоном

Чернігівці, які пережили часи перебудови, пам’ятають, коли наші земляки без знання мови, але з гарною освітою та досвідом роботи тут, масово виїжджали до Італії, Іспанії, Португалії на заробітки заради майбутнього благополучного життя для себе та своїх дітей. Жінки – доглядати старих і дітей, мити, прибирати, готувати, шити тощо. Чоловіки, як правило, влаштовувалися на виробництво або працювали вантажниками, збирачами меблів, будівельниками. У сезон, і тоді, і зараз, наші займаються збором ягід та фруктів, овочів та зелені.

2022-01-26 08:57