На Чернігівщині загинув підліток, який намагався зробити селфі на даху поїзда

2021-04-22 15:45

В одному з сіл Бобровицької територіальної громади загинув 16-річний підліток, який намагався зробити селфі на даху вантажного поїзда. Про це повідомляє поліція Чернігівської області.

Поліцейські встановили, що підліток проживав в Києві і недавно приїхав в гості до дідуся в село. У той день він відпочивав разом з друзями в лісосмузі недалеко від залізниці.

«Хлопець вирішив зробити Селфі на вантажному вагоні, встав на даху поїзда в повний зріст, в результаті чого отримав ураження електричним струмом від лінії з великою напругою. Від удару високовольтної лінії хлопця відкинуло на землю і він почав горіти. Підліток помер на місці події», - йдеться в повідомленні. 

Відомості про подію були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Слідчий Ніжинського районного відділу поліції відкрив провадження за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство) з приміткою «нещасний випадок».

 

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21