Ветерани чернігівської «Десни» — незмінні чемпіони!

2021-04-22 15:26

Ось уже три роки поспіль команда чернігівських ветеранів футболу «Ветеран-Десна» стає чемпіоном України з футзалу серед команд ветеранів 65 років і старше, повідомляє speckor.net.

Черговий Чемпіонат України з футзалу серед команд ветеранів 65 років і старше проходив 14 – 15 квітня в Житомирі.

Невдалий старт чернігівської команди не збив бойового настрою наших ветеранів. Програвши з мінімальним розривом в одне очко харківському «Комунару», гравці команди впевнено перемогли фастівський ФК «Динамо» (2:0), львівський «Енергетик» (3:0) та зеленодольский «Енергетик» (3:2). Гравці команди «Ветеран «Десна» стали беззаперечними лідерами цьогорічного Чемпіонату і втретє отримали Кубок Чемпіонату та золоті медалі переможців.

Володимир Стоян вчергове отримав звання «Кращого бомбардира Чемпіонату», а Сергій Москаленко став «Кращим гравцем команди».

Напевно, допомогли чернігівській команді і футбольні м’ячі та комплекти ігрової форми, подаровані ветеранам Чернігівською обласною асоціацією футболу.

Вітаємо з перемогою Володимира Стояна, Валерія Свєшнікова, Володимира Лобанова, Анатолія Осавальчука, Петра Шевченка, Сергія Москаленка та Анатолія Бегояна!

Інші новини:


​​​​​​​Секрет високоточної зброї від стресу та відновлення жіночого здоров’я після ударів війни – від відомих лікарів Василя Отрошка й Олексія Казакова

Відомий проєкт видання "Деснянська правда"  – ДП Кава – відновився в повному форматі. І 16 червня в готелі "Придеснянський", який гостинно відчинив  свої двері для такого заходу, зібралися наші пані та панянки, успішні в багатьох сферах діяльності на Чернігівщині.

2022-06-27 12:21