Ветерани чернігівської «Десни» — незмінні чемпіони!

2021-04-22 15:26

Ось уже три роки поспіль команда чернігівських ветеранів футболу «Ветеран-Десна» стає чемпіоном України з футзалу серед команд ветеранів 65 років і старше, повідомляє speckor.net.

Черговий Чемпіонат України з футзалу серед команд ветеранів 65 років і старше проходив 14 – 15 квітня в Житомирі.

Невдалий старт чернігівської команди не збив бойового настрою наших ветеранів. Програвши з мінімальним розривом в одне очко харківському «Комунару», гравці команди впевнено перемогли фастівський ФК «Динамо» (2:0), львівський «Енергетик» (3:0) та зеленодольский «Енергетик» (3:2). Гравці команди «Ветеран «Десна» стали беззаперечними лідерами цьогорічного Чемпіонату і втретє отримали Кубок Чемпіонату та золоті медалі переможців.

Володимир Стоян вчергове отримав звання «Кращого бомбардира Чемпіонату», а Сергій Москаленко став «Кращим гравцем команди».

Напевно, допомогли чернігівській команді і футбольні м’ячі та комплекти ігрової форми, подаровані ветеранам Чернігівською обласною асоціацією футболу.

Вітаємо з перемогою Володимира Стояна, Валерія Свєшнікова, Володимира Лобанова, Анатолія Осавальчука, Петра Шевченка, Сергія Москаленка та Анатолія Бегояна!

Інші новини:


Наші за кордоном

Чернігівці, які пережили часи перебудови, пам’ятають, коли наші земляки без знання мови, але з гарною освітою та досвідом роботи тут, масово виїжджали до Італії, Іспанії, Португалії на заробітки заради майбутнього благополучного життя для себе та своїх дітей. Жінки – доглядати старих і дітей, мити, прибирати, готувати, шити тощо. Чоловіки, як правило, влаштовувалися на виробництво або працювали вантажниками, збирачами меблів, будівельниками. У сезон, і тоді, і зараз, наші займаються збором ягід та фруктів, овочів та зелені.

2022-01-26 08:57