Засідання сесії обласної ради перенесли на п’ятницю – відмовилася працювати техніка

2021-04-21 09:53

Понад 100 питань порядку денного мали розглянути на 4 сесії Чернігівської обласної ради, що відбулася 20 квітня. Але через збій техніки засідання перенесли на п’ятницю, 23 квітня.

На чергове засідання зареєструвалося 57 депутатів – опозиційні фракції вирішили долучитися до засідання. 

На його початку, під оплески присутніх, посмертно нагородили 83 бійців із Чернігівщини, які загинули під час бойових дій на сході. Відзнаки Чернігівської обласної ради «За мужність і відданість Україні» вручили їхнім рідним, які були присутні на сесії.
Розгляд порядку денного розпочався досить дружно, а ось питання щодо закриття Сновської гімназії викликало палкі обговорення. Результатом стало рішення: заклад поки що не закриватимуть, питання зняли з розгляду. За це проголосували 52 депутати, утримався 1. 

Нагадаємо, гімназію мали закрити через реформу освіти, проти виступив колектив, який дізнався про подію з соцмереж і наступного ж дня його представники приїхали до Чернігова з акцією протесту. Мітинг відбувався і в день сесії, перед початком пленарного засідання. 

Наразі в гімназії навчається 74 дитини і працює понад 60 педагогів. Заклад продовжать фінансувати з бюджету області.
Не менш палкі дебати розгорнулися і навколо питання про подальшу долю дитячого санаторію «Пролісок».
Майже годину тривали виступи депутатів і представників колективу. Врешті голова обласної ради Олена Дмитренко поставила питання на голосування. І тут з’ясувалося, що в частини депутатів перестали працювати планшети для голосування. 

Після цього оголосили перерву для вирішення проблеми, але налагодити роботу техніки не вдалося. Тож довелося  оголосити перерву до п'ятниці, 23 квітня.

Алла ПРИМА
Фото з сайту Чернігівської обласної ради

Інші новини:


У Чернігові три школи можуть працювати навіть при введенні червоної зони

Сьогодні під час наради в міській раді начальник Чернігівського управління освіти Василь Білогура повідомив, що в трьох чернігівських школах вакцинацією охоплено практично 100% колективу. А це означає, що ці заклади можуть працювати навіть при введенні в місті червоної зони.

2021-10-19 13:58